Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesem egyáltalán nem eszi...

5 évesem egyáltalán nem eszi a gyümölcsöt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az én 3 évesem se. Nekem van egy 5 évesem, ő az összes gyümölcsöt imádja, a lányom meg semmit, de sose ette meg őket. Nem igazán tudok mit csinálni vele.
2014. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az èn màsfèl èvesem se fözelèk,se gyümölcs!Sokat szenvedtünk,hogy egye meg.Màr mindenfèlekèpp megpróbàltam elkèszíteni,de sehogy nem kell neki.Söt kiràzza töle a hideg!

A doki azt tanàcsolta hanyagoljuk egy jó darabig,mert igy csak mèg jobban megutàlja.Bizzunk benne,hogy ha nagyobb lesz megeszi.Ne eröltessem,azt adjam neki amit szeret.

Sajnàlom,hogy nem eszi meg,de sajnos ez van.Nem tudom meddig tart.

2014. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hanyagoljátok egy darabig a témát. Ne legyen ez napi szinten téma, feszültségforrás. Ha lecsengett, akkor próbáld meg újra.

Nekünk az jött be, hogy almás sütit sütöttem, akkor megkedvelte az alma ízét, először muffinba kevertem, aztán csináltam almáspitét, majd almás lepényt. Utóbbiban már kifejezetten nyers alma ízhez közeli élménye volt, aztán egyszercsak megette az almát nyersen is.

Aztán bevezettünk itthon "szabályokat", amik rám vonatkoznak és szabályokat, amik rá. Beletettem, hogy minden nap kell pici! gyümölcsöt enni. Egy idő után ráunt már az almára és elkezdett mást is kóstolgatni. Most ott tartunk, hogy 5 féle gyümölcsöt megeszik, ebből viszont minden nap valamennyit.

2014. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!