Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti látjátok, hogy más lenne...

Ti látjátok, hogy más lenne egy okos, értelmes 2-4 éves gyerek tekintete, mint azé a kisgyereké, aki butuskább, vagy épp tudatlanabb (pl. nem beszélgetnek vele eleget, nem játszanak vele rendszeresen stb. )?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
A butaság és az,hogy nem barátkozó nem ugyanaz,akkor te még tényleg nem találkoztál buta gyerekkel,vagy buta felnőttel,egyszerűen már ha ránézel látod rajta.
2014. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
te a személyiség jegyek alapján vonsz le butuskább következtetéseket..
2014. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én nem ,az én négy évesem sem mindenkivel barátkozik.
2014. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy gyakran a Down-szindrómás gyerekek a legbarátságosabbak, és nekik csillog a leginkább a szemük. Természetesen nem sportszerű egy beteg gyereket egy egészségessel összehasonlítani vagy lebutuskázni, de kb. ennyit az értelmi szint és a barátságos viselkedés közti összefüggésről.
2014. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem a barátkozós, nem barátkozós természet a kérdés, az utóbbiaknak is lehet nagyon értelmes tekintete.


A kérdés - ahogy néhányan valóban megértették -, hogy tapasztalod-e a fentieket, részben rapasztalod-e, avagy egyáltalán nem.

2014. jún. 22. 21:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Van egy ismerosom,az o kislanya egyertelmuen fura volt. Olyan buta tekintete,furcsa mozgas koordinacioja,azon csodalkoztam miert nem vittek meg orvoshoz. Szerintem valami baja volt,persze anyukajanak ezt nem lehetett mondani. Mikor az ovonenik rendszeresen azzal vartak hogy hazudik a gyerek,nekem panaszkodott,en meg kerdeztem hogy ha ennyit mondjak nem kene e elgondolkodni h van e valosagalapja. 1x az en lanyomat hazudtolta meg,szegeny csak nezett. Olyat hazudott a kiscsaj hogy leesett az allam. Szoval amugy az olyan gyerek akirol kerdezel,szerintem valamilyen modon serult-ha arra gondolok amire te.
2014. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%
50 éves elmúltam már, de buta, butuska gyerekkel még nem találkoztam. Akinek már a tekintetén látszik valami, annak idegrendszeri, pszichés, lelki problémái voltak sajnos.
2014. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!