Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jelez problémát, ha a 3,5,...

Jelez problémát, ha a 3,5, lassan inkább 4 éves kisfiam nem hajlandó mondókákat, dalokat tanulni?

Figyelt kérdés
Újszülött kora óta énekeltem neki, mondtam a versikéket. Kb 2 éves kora körül már mondta mindig, hogy ne énekeljek- nem, nem olyan borzasztó a hangom. Magától sosem mond, és utánam sem akarja mondani. Eddig nem nagyon foglalkoztam ezzel,nem tartottam problémának, gondoltam Ő ilyen és kész, de most már kicsit zavar.
2014. jún. 23. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Óviban mit mondanak ott sem szereti? Szabó ....: Mozdulj rá! mondókás könyvben vannak mozgások is a mondókákra próbáld úgy tanítani azt jobban szeretik. Mozdul a szó című könyvet elolvashatod, de ha amúgy szépen beszél csak mondókát nem tanulja akkor nem annyira lényeges.
2014. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bölcsis és ott sem hajlandó. Van némi beszédhibája, de folyamatosan és állandóan beszél egyébként.
2014. jún. 23. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem csinálnák belőle gondot,minden gyerek más!ha mondogatod neki,meg bölcsiben is hallja,akkor tuti a fejében van,csak nem mondja.

Minden gyerek másban jó,nem kell erőltetni,majd mondja,ha akarja.

2014. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős és nekem is ezt mondja, ő se hajlandó. Ha megzsarolom lalalázik egy kicsit. Nekem valaki azt mondta, hogy zárkózott azért. Hát a fiam minden, csak nem zárkózott, bár én is aggódok kicsit.
2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiscsoportban az én fiam sem volt semmilyen verset, mondókát mondani, én nem csináltam belőle problémát. Most középsőben már anyák napján stb. szépen mondott minden verset. Szerintem nem érdemes sürgetni, nem hiszem, hogy bármilyen probléma lenne belőle.
2014. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"2 éves kora körül már mondta mindig, hogy ne énekeljek"

"utánam sem akarja mondani"

Nos, ha továbbra is énekeltél, mikor ő nem kérte, és tovább erőltetted, akkor ezért. És nincs semmi baja!!!

Egyszerűen nem ilyen fajta, ennyi.

2014. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!