Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért viselkedik így a 3 és...

Miért viselkedik így a 3 és fél éves kisfiam?

Figyelt kérdés
A probléma azóta van mióta óvodás.Nem fogad szót.Ha elmegyünk sétálni gondol egyet és kiakar futni az útra,ahol kocsik közlekednek.Minap kocsival mentünk be vásárolni,egy nagy városba.És út közben pisilni kellett neki,meg álltunk az út szélén és ö elvégezte a dolgát,és gondolt egyet már futott ki az útra,akkor bizony rávágtam a fenekére,pedig még sohasem bántottam.Valamit el rontottam?De az óvodában teljesen az ellenkezője.Nem tudom mi tévő legyek?
2014. jún. 27. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém bölcsödés volt amikor ezt csinálta!

Egyszerűen olyan jól érezte ott magát hogy nem is akart hazajönni velem és végig ordította az öltözködést is.

Egyfajta olyan megmagyarázhatatlan dolog , a kicsi gyerekek ilyen korban jobban szót fogadnak egy idegennek mint a saját anyuknak.

Fél év és megszokja és eltudja választani a két dolgot a 2 helyet és szót fog fogadni.

Tartsd magad a te nevelésedhez!

Csak legyél óvatosabb, ne bízz meg benne, legyél mindig résen ha szaladni akar és fogd a kezét.

Egy ismerősöm tanácsolta hogy , ha boltban vagy és a gyerek hisztizik de nem akarod bántani és azt sem akarod hogy lássák csak fogd meg a kezét és szorítsd meg annyira hogy megérezze, mások csak annyit fognak látni hogy ordít a gyerek ok nélkül.

Nekünk nem vált be, mert én olyankor igyekeztem befejezni a vásárlást és mentünk kifele a boltból és addigra el is felejtette.

2014. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az óvodában van valami kis barátja akitől ilyeneket hall
2020. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!