Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5-2 éves gyermeked kér még...

1,5-2 éves gyermeked kér még éjjel enni? Úgy értem cicit vagy tápszert kér-e még vagy már átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Kislányom 1,5 éves múlt és sosem volt egy nagy evő. Ha jól bevacsizott akkor csak 6-7 fele kérte a reggeli tápszert de ha nem eszik jól napközben vagy este (meleg miatt stb.) akkor hajnal 2-3 fele ébred és kéri. Mikor fog már aludni? Vagy esetleg még a fogzás bezavarhat?
2014. júl. 19. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

Hát én azt gondolom ,hogy egy 1,5 -2 éves gyerkőcnek már illene aludnia éjjel rendesen már itt kimondottan az evésre gondolok!!!

Nálunk is bezavar a fogzás mint ezer másik gyereknél is, de evésről szó sincs ,inni nyilván ebben a nagy melegben természetes!!

2014. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Kedves utolsó!az h te mit gondolsz erről az egy dolog.az meg egy másik dolog,h nem minden gyerek egyforma.és ha korog a poci,akkor inkább nyűglődjön???egyszer el fog odáig jutni h nem fog felkelni.örülj neki h a te gyereked nem ez a kategória...
2014. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen,Most volt 5 nap hogy végigaludta az éjszakát,nem kelt fel,de addig is tartott az örömöm.Éjjel 3 óra körül ébred,megiszik 2dl tejitalt és visszaszunyál.Próbáltam én mér hogy nem adok neki,többször is volt,de akkor elalvás után 20 perc múlva ébred.Elég rossz evő sajnos,pedig 5X eszik egy nap,de csak csipeget belőlük.Én nem aggódok ezen,úgyis hamar telik az idő és le fog szokni róla,még nem láttam 18 évest aki éjszaka még tápszert kér.Én is ilyen voltam azt mondják,mégis felnőttem,és nem szoktam felkelni éjszaka enni,kinőttem,majd a lányom is kifogja.
2014. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 19 hónapos, és pontosan ugyanezt csinálja, annyi különbséggel, hogy 4-kor ébred. Megissza a tejitalát, és alszik is tovább. Én nem csinálok ügyet belőle, azaz nem gondolom, hogy már át kéne aludni az éjszakát, ha törik, ha szakad, vagy hogy ez nem normális. Most úgy tűnik, egyre ritkulnak ezek az esetek, most a nagy meleg is beleszól. Szerintem is ez meg fog oldódni magától. Próbálhatsz esetleg gyümölcslére áttérni, majd vízre.Hátha bejön
2014. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó két hozzászóló tud talán leginkább azonosulni a problémámmal. :) Már próbáltam a vizet régebben almalevet hígítottam vízzel de most nem kéri.

Közli hogy éhes. Hmm...Akkor még várunk aztán én is remélem, hogy előbb utóbb aludni fog éjjel :) Egyébként ma is mondtam neki, hogy tudod fürcsi után annyit kell inni, hogy kibírd reggelig mert éjszaka mindenki alszik. Ő végig is sorolta a családot, kis barátnőit, hogy ők is alszanak éjjel meg is érti, de aztán majd meglátjuk hogyan alakul az éjszaka :)

2014. júl. 20. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!