Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 108 cm-es gyereknek már 16-os...

108 cm-es gyereknek már 16-os kerékpárt vennél?

Figyelt kérdés
Sokan már 4 éves gyereknek is 16-ost vesznek,de olyan nagynak tűnt a gyermekemnek a 16-os bicikli. A 14-es volt neki jó,de még annak is az ülését le kell engedni,mert alig ért le a lába. Nem tudom,hogy melyik lenne jó, félek,hogy egy neki nagy biciklivel nehezebben tanulna meg biciklizni,de a 14-est meg hamar kinövi...Viszont most 5 éves.
2014. júl. 22. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak 12-es biciklit vettünk, és örököltünk egy 16-ost is. Ő 4 évesen volt 108 cm magas, ekkorra a 12-es már elég kicsi volt, így megkapta a 16-ost. Éppenhogy leért a lába, de simán tudta használni 1-2 nap gyakorlás után pótkerék nélkül.
2014. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne, mert lassan aktuális lesz. Nem rég múlt 3 éves a fiam 110cm és nem sokára vennék neki bicajt.
2014. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha első Bicaj, akkor a kisebbet!

A 116-ostól alig ér le a lába ha legalacaonyabban van az ülés, Bem tudja majd lerakni a làbát ha megbillen.

Vegyetek használtan egy 114-est, s majd jövőre egy 116-ost.

De még jövő nyáron is jó lesz a 114-es, s legalább azon megtudd tanulni pótkerék nélkül bicajozni.

2014. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, 16-ost vennék neki. Ahogy vettem is a 4 év 3 hónapos gyereknek. Simán leért a lába, semmi gondot nem jelentett neki, hogy egyszerre tanul pedálos biciklivel és pótkerék nélkül biciklizni, fél nap alatt belejött. Próbáljátok rá a gyereket, szerintem felesleges 14-es méretben gondolkozni.
2014. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most ekkora a fiam, és épp mi is 16os bicaj vásárlása előtt állunk. Neki már volt 12es és 14es bicaja is, már a 14es is kicsi, igaz ő már 1 éve pótkerék nélkül bicajozik, úgyhogy szerintem nem lesz gondja a 16os bicajjal.
2014. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán jó már neki a 16-os, az én fiam 102 cm volt kb. amikor 16-ost kapott, szépen megtanult vele bringázni kétkeréken, míg előtte a 12-esen nem akarta.
2014. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!