Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a helyzet nálatok, ha a...

Mi a helyzet nálatok, ha a gyerek nem szeretné azt enni vacsorára, amit a család?

Figyelt kérdés

Ma rántotta lett volna a vacsi, de a lányom már nagyon fáradt is volt, meg nyűgös, kért egy szelet vajas kenyeret. Erre a párom kiakadt, hogy nehogy már egy 3 éves döntse el, mi lesz a vacsora. Elkezdett kiabálni, a szalonnát a mosogatóba vágta. Aztán közölte, hogy ha a gyerek azt eszik, amit akar, akkor ehet csokit is. És leült mellé, és elkezdett csokit enni, és kínálgatta a kicsit is. Nagyon eldurrant az agyam...

Nálatok dönthet étel kérdésben a gyerek?


2014. júl. 23. 20:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

nálunk főtt kaja szokott lenni vacsira, de ha bármi nem ízlik neki akkor mindig van itthon kenyér és felvágott. válogatni nem lehet, de a vacsora és szendvics között mindig választhat.

nem érzem ezt gondnak, nekem is van olyan, hogy nekik olyat főzök amit én nem szeretek és szendvicset eszek

2014. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott csaptam volna fejbe serpenyővel az uramat, ha taknyosgrófként viselkedik.
2014. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki azt eszik amit akar, a vacsorán kívül nem is nagyon vannak meghatározott közös étkezések. Mamámék itt laknak egy köpésre és mindig főznek, van hogy átmegyünk ebédre, olyankor általában megbeszéljük előtte hogy mi lesz és mindenkinek jut valami amit szeret. Pl rántott húst mindenki megeszi, és akkor van sült krumpli is meg saláta is, lehet választani. Levest enni se kötelező. Itthon meg akkor eszünk amikor sikerül, ami éppen a kezünk ügyében van kb. Én napközben tanulok, stb így csak kiszaladok csinálok egy szendvicset és megeszem közbe amikor épp megéheztem, vacsorára szintén gyorsan összedobok valamit. Az öcsémnek a szüleim csinálják meg a kaját mivel magának még nem tudja, de ő is azt kap amit épp kér, és persze van is itthon.

15/l

2015. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!