Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit sportol a gyereketek?...

Mit sportol a gyereketek? Mikor kezdte? Mi alapján döntöttetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Úszni vittem elsőnek a BVSC uszodába és 3 évesen.

A kicsit is most fogom elvinni, szeptembertől kezdi ő is.


Mindenképp szerettem volna, ha megtanulnak a gyerekeim úszni . A nagy 7 éves és több versenyen is voltunk már vele. Nagyon jó eredményeket ért el. Szereti, alig várja, hogy újra menjünk.


Viszont egyik gyerekemet sem fogom akadályozni abban, ha más sportot szeretnének űzni.

2014. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a nagy sportválasztót. Ősszel újra lesz.
2014. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megengedtem a lányomnak, hogy bármit kipróbáljon oviban, ami érdekli. Volt ami nem jött be neki. Az úszást én akartam, ő pedig nagyon megszerette. 3 éve küzdősportot is űz, évek óta lovagol. 4 éves kora óta úszik rendszeresen.

Az úszóiskolák között nagy a különbség, többet is kipróbáltunk (praktikus okból: hozták-vitték), de végül maradtunk az elsőnél. Egyébként a lányom már iskolás.

A fiam most fog oviba menni, jó labdaérzéke van, valami olyasmire fogom vinni első körben és nála is ragaszkodom az úszáshoz. Lovagolni is fog, küzdősportot is ki fog próbálni, stb. Én ennek a híve vagyok, azt csinálja, amit szeret, de ahhoz meg kell ismernie. Majd meglátjuk, mihez van érzéke és kedve. :)

2014. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úszik 4 éves kora óta. Kipróbálta a focit és lovagolni is eljárunk havi pár alkalommal. Majd kiválasztja, melyik áll hozzá közel. Az úszást én választottam,fontosnak tartom idejében megtanulni úszni és az immunrendszere nagyon erős lett, nem betegeskedett az oviban. 7 éves, versenyezni jár, szereti nagyon. De nem biztos, hogy ez marad. Hisz még kicsi, van ideje dönteni, egyelőre ez a fő sportja az biztos. Ha abba akarja hagyni, támogatom, habár akkor is hetente legalább egyszer leviszem úszni, nagyon jó a szervezetnek. Nekem a lényeg, hogy valamit sportoljon, a mai elkényelmesedett világban ez fontos! Mindenben támogatom e téren.
2014. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 évesen kezdett korcsolyázni tanulni, most hokizik. Egyszerű a dolog, máshol nem álltak szóba velünk, mert kicsi, úszni meg még én tartottam kicsinek. Volt a közelben télen egy jégpálya, ott a helyi hokisok oktatták fillérekért a gyerekeket. Aztán ott ragadtunk. Emellett hetente 1x karatézik. Nem tudom, melyik sportágnál fog kikötni, nekem teljesen mindegy, ha teniszezik, akkor az is, csak csináljon valamit. Egy amit szeretnék, hogy nemsokára tanuljon meg (még iskola előtt) úszni biztosan.
2014. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 hónaposan baba uszival kezdtünk és 3 éves korától úszik "komolyabban". Akkortól tanul igazából úszni. 3 évesen írattam be tornára is, nagyon szereti.


Úszni mindenképpen szerettem volna, hogy megtanuljon, nem korán, de így alakult. Először csak azért mentünk, hogy társaságban legyünk és akkor nyílt nálunk egy klór- mentes gyerek uszoda. Nagyon bejött mindkettőnknek, így itt ragadtunk.


Pedagógusként és édesanyaként sem gondolom, hogy korán el kell kezdeni a különórákat. Erre kaptam egy olyan gyereket, aki erre rácáfolt. Nagy szüksége van az úszásra és a tornára is. A tornát pedig azért választottam, mert szerintem fontos a mozgásfejlődés szempontjából. Ebben megerősített később az ortopédus is, akinél azért jártunk, mert kicsit csámpás volt a lányom.

2014. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-6 eves koraban karatera es kung-fu-ra jart a fiam, 6 evesen kezdett el teniszezni.Most 8 eves,heti 3-4 alkalommal teniszezik,iden indult az elso komolyabb versenyen.

Nekunk az uszas csak kikapcsolodaskent van jelen,tengerparti orszagban elunk,napi rendszeresseggel uszik a tengerben vagy medenceben,de nem edzes kereteben.

2014. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 évesen kezdte az úszárt,most 4 éves és víz alatt simán mellúszásba úszik!Múlt héten fejeztük be a 2 hetes úszótábort!

Szeptembertől bírkózásra akarom vinni,már voltunk májusban 1x megnézni nagyon tetszett neki azóta is emlegeti,várja!

2014. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!