Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon cumifuggo gyereketeket...

Nagyon cumifuggo gyereketeket mennyire viselte meg a cumi elhagyasa?

Figyelt kérdés
Elvettetek tole, vagy o dobdta el, mekkora volt?

2014. júl. 29. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi lennék.


A nagylányom lassan 4 éves, demég mindig van cumi. Délutáni alvásal elvettük töle, és azóta nem alszik délután. Estinél el sem tudom képzelni, hogy elvegyük töle, pedig az apja megigérte neki már. Annyit elértünk, hogy csak este és ágyban. Azt is tudja, ha feltesszük végleg a szekrényre(eldobni hallani sem akar róla), akkor kap egy babaházat. Mindig el is mondja, de megtenni még képtelen.

Nekedmennyi idös a gyereked?

2014. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém volt rettentő függő, Ő is kb 4 éves volt, amikor elvették tőle. Na nem úgy hogy kisfiam add ide. :)


Mikulásra készültek, amikor az anyja közölte vele, hogy a Mikulás szeretne vele cserélni, mert nagyon megtetszett neki a cumija. Megengedi-e neki, hogy amikor hozza az ajándékot, magával vigye a cumit? Amikor legközelebb jön, visszahozza.

Persze a Mikulásnak nem lehet nemet mondani, így is lett. Pár napig nehéz volt neki, de utána belenyugodott, de a szokásosnál jobban várta a következő Mikulást.

Visszakapta a cumiját, nagy örömmel a szájába tette, de akkorra már annyira elszokott tőle, hogy azonnal ki is köpte. Hát ő így szokott le.

2014. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is 4 éves a kisfiam...én azt vallom,hogy mindenre megérik idővel...de lassan oda jutunk,hogy ezt képtelen vagyok kivárni. :(

Egyelőre ott tartunk,hogy már csak alváshoz használhatja,el is fogadta. Alvásnál pedig megpróbál elaludni cumi nélkül...növelem az időt...először 5 perc,most 15-nél tartunk,ha addig nem alszik el,akkor megköszönöm,hogy megpróbálta,és visszaadom neki a cumit. Egyik nap amikor nem delelt,akkor elaludt este cumi nélkül 5 perc alatt...lehet,hogy nálunk ez lenne a megoldás...mert szerintem este nincs kellően elfáradva és akár fél óra-órát is forgolódik,mielőtt elaludna :(

2014. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves 2 hónapos,és hallani sem akar róla.Csak alvásnál használja,de egyenlőre én még hagyom neki.
2014. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tőlünk anya elég korán elvette, egyből átálltunk hüvelykullyra.

és arról volt nehéz leszoki, már iskolásak voltunk, se ment.


és egyszer kaphattunk egy lakk kopogós piros papucsot mindketten, ha leszokunk

a papuccsal aludtunk szopi nélkül és egyetlen éjszaka elég volt tesomnak

nekem nem, velem másnap anya közölte, ha nagy leszek és zavarni fognak a csálé fogaim, emlékezzek vissza arra, hogy ő szólt kicsinek, hogy ne szopjam az ujjam, és innenstől rám bízza(érdekes, hogy emlékszem is rá!). hát azért bekötöttük, az erőt adott. és nekem is elég volt egyetlen éjszaka leszokni

2014. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de ez engem is érdekelne. 4 és fél évesem még mindig cumizik alvásnál és sajnos előfordul hogy nappal is. Az óvodába nem vihet cumit, na azóta ő sem alszik délután :( Próbáltam már én is a Mikulást (angyalt, tündért, kisegeret, mittudomén) de semmi nem hatotta meg. Már fogorvoshoz is elvittem, akinek készségesen megmutatta a fogait, de a cumit nem adta oda akkor sem, hogy tudja hogy a fogai rovására mehet. Az erőszakkal elvételen gondolkodom most már én is. Még egyszer bocs az off-ért.
2014. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem ez egy szuperjo mod a leszoktatasra:


https://www.youtube.com/watch?v=1KYSGx8OkbU#t=15


En is igy csinaltam, hihetetlen sikerrel! Ez sztem egy teljesen ujszeru, nagyszeru trukk :)


(Arrol szol, hogy titokban fel kell venni videora, ahogy a mano elviszi a cumit, majd ajandekot hagy - es a felvetelt megmutatni a gyereknek, aki teljesen beleeli magat a helyzetbe, es nem keri tobbe a cumit)

2014. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó!

Kissebbik fiam ha nem teszi le olyan könnyen a cumit mint a bátyja akkor ezt bevetem!


Köszönöm!

2014. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!