Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiam már két...

Másfél éves kisfiam már két hete nem akar rendesen enni?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon szépen evett mindent és a mennyiséggel sem volt gond. Először a tejtermékeket nem akarta megenni de most már a gyümölcsön, a tojáson és a rágcsálnivalón kívül szinte semmit sem eszik, ha fél szelet vajas kenyér lemegy akkor már jó. Én már próbáltam főzni a kedvenceit, próbálkoztam házi és bolti süteményekkel, felvágottal de semmi. Délután ha felkel akkor persze rengeteg gyümölcsöt enne mert éhes de a rendes kaja akkor sem kell. Nem akarom, hogy éhezzen de azt sem akarom, hogy azt higgye, hogy ha nem eszik főtt ételt akkor kiválthatja gyümölccsel meg nasival. Mit csináljak?
2014. júl. 29. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom eddig is válogatós volt, de most aztán pláne. Meleg, frontok. Tejet, csokiitalt iszik szívesebben és főtt tojást, joghurtot, krémtúrót eszik, esetleg pékáru belét, nagyjából ennyi. Kis lehűléskor már megjön az étvágya.

Ne aggódj, tudják, mire van szükségük.

Örülnék, ha a lányom megenné bármelyik gyümölcsöt is! Semmi sem tart örökké, ez sem, majd túl leszünk a nyáron és visszaáll.

2014. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-) Ezek szerint nem vagyok egyedül. Természetesen türelmes vagyok csak aggódtam, hogy mennyire normális ez. Szép estét kívánok! :-)
2014. júl. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!