Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja a lehet a kislányomnak...

Mi baja a lehet a kislányomnak? Szúró nuni, láz, eltérés a vizeletben.

Figyelt kérdés

20 hónapos kislányom néhány napja fájlalja a nuniját, azt mondja szúr, és odanyúl. Elvittem a dokihoz, lokálisan nem látott semmit, a vizeletben eltérés volt. Elküldték laborba. Ma délután belázasodott. Doki már nem volt, így nem tudtam visszavinni, adtam neki lázcsillapítót, már alszik.

Vajon mi lehet? Másnak a gyermekével volt már hasonló?

Olyan soká van még a reggel, amikor mehetünk a dokihoz, és nagyon aggódom. :(


2014. júl. 31. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is volt ilyen, kapott antibiotikumot, hamar rendbejött. Neki hugyúti fertőzése volt.
2014. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ő milyen idős volt?

Én attól félek, hogy nehogy valami szövődménye legyen. Már vasárnap mondta először, hogy szúr, de nem vettem komolyan. :( Ugye nem lehet ettől valami belső szervi baja?

2014. júl. 31. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
De lehet, pl. vese gyulladása
2014. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
vesegyulladás vizeletből kimutatható? vagy további vizsgálatok szükségesek??
2014. júl. 31. 21:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Bölcsis volt, kb. 2.5 éves. Szúrt neki, nem csak akkor, amikor pisilt, meg büdi volt a pisije. Ne aggódj, nem lesz semmi baja, reggel elviszed dokihoz és minden rendben lesz!
2014. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, és 2 hete adok neki bérescseppet étvágynövelés miatt, ami megváltoztatta a vizelet szagát. Szóval, azt sem tudom, hogy most azt valóban a béres csepptől van, vagy esetleg köze van ehhez a nuni gondhoz!
2014. júl. 31. 21:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Neki sem csak akkor fáj, ha pisil, mert amikor tisztába tettem, akkor is odanyúlt, és mondta, hogy szúr. :(
2014. júl. 31. 21:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm, picit megnyugodtam.
2014. júl. 31. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is rögtön megfázás, vagy fertőzés volt az első gondolatom.


Fontos: próbálj ne látni rémképeket, és amennyire lehet, nem aggódni, ez általában is elmondható. A kisgyermekek hajlamosak átvenni a küzelükben levő felnőttek érzelmeit, hitét, főleg a szüleiét. Tudom, könnyű mondani, én is aggódós típus vagyok, de tudom, a magam helyzete is jobb, ha higgadtabban állok a helyzethez, és másoknak is kevesebb gondot okozok evvel.


A kulcs, hogy ismerje meg jobban az ember, amiről kevés ismerete van. Évek óta olvasok alternatív gyógymódokról.


A modern orvoslás sokszor indokolatlanul rémiszti az embereket, mert alapvető érdekük a betegség, hiszen betegekből élnek. Sajnos csak a kisebb részük korrekt, beleértve a módszereiket, kompetenciájukat is. Az alternatív gyógyászat evvel szemben gyógyítani és megelőzni akar.


Egyszer majd rájössz te is, hogy szemellenzős a modern orvoslás, alapvetően, és hogy sok ilyen beállítottságú orvos részvétlen, kihasználja az embereket, és a modern orvoslási modszerke és elvek borzasztó szemellenzősek és elavultak.


Nyilván az élet minden terüketén vannak kuruzslók is, de a modern orvoslásban különösen. Vsizon nekik meg van a hatalmuk a főáramú médián át, átverni az embereket.


Én kb 25 éve szinte egyáltalán nem használtam "gyógy"szerket, mivel többségük veszélyes, főleg gyermekekre nézve. Viszont jobban vagyok, mertremészets életmódot folytatok.


Nyilván jobb félni, mint megijedni, lehet adott tünetek mögött nagyobb baj is, de ha ismerkedsz alternatív gyógymódokkal, akkor megtudod, hogy az érzelmek, gondolatok, a tudat bír a LEGNAGYOBB befolyással, és hogy a tünetek ponthogy jó jel, mert azt jelenti ,hogy tudatilag már elkezdte feldolgozni az illető, azt a problémáját, ami a testi elváltozásokat okozza nála. Ugyanis minden betegség mögött és minden történés mögött tudati, lelki okok húzódnak meg.


Ettől függetlenül ritkán, ha nagyon indokolt, pl sürgősségi esetben , szükséges a tüneti kezelés, de épp csak annyira, hogy utána ezzel felhagyjunk, és a tudati okot keressük és hozzuk a felszínre.


Nagy bajt csak a tartós, sok éves hibás hozzáállás okoz, akár testileg (pl karmikusan) nagyon légszennyezett helyen él valaki, vagy surgázás közelében él, hibás a táplálkozási szokása (utóbbi egy külön, hosszú téma lehetne, hogyan vezetik meg erről a médián át az embereket).

2014. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétfőig add neki a nurofen szirupot 3x1 5 milit
2014. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!