Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek tényleg plázacicát...

Szerintetek tényleg plázacicát nevelek ezzel a keresztlányomból?

Figyelt kérdés
5 éves múlt a keresztlányom és az anyja nagyon régimódi...40 éves de többnek néz ki, nagyon elhanyagolja magát. Úgy látom a kislányt ugyanúgy öltözteti mint saját magát..öregesen. Csak egyszinű ruhái vannak a kicsinek, soha nem lehet benn egy minta, max a csikos, mert anyuka szerint az a kislány kedvence. Ha szoknyát ad rá akkor csak térd alá érő lehet, de az se divatos hanem régimódi. Nálunk volt pár napig a kislány és sírt hogy làtott valami aranyos ruhát de az anyja nem vette meg. Elmentem vele megvettem neki..egy kis pántos ruhárol van szó picit térd fölé ér ès pónis. Választott még magànak egy nyakba akasztós felsőt és egy farmer rövidnadrágot hozzá. Tényleg nagyon aranyos mindegyik. Na mikor az anyja meglátta teljesen kiakadt hogy mik ezek a ruhák vihetem is haza őket mert az ő gyereke ilyen utcanős ruhákba nem fog járni. Szerinte én plázacicát csinálok a kislányból. Azt mondta ha nem viszem el a ruhákat akkor kidobja...persze a kislány sírt a ruhákért. Annyira sajnàlom a kicsit...játékja is csak lego lehet 1-2 rongybaba, fajàtékok meg ilyesmi. Barbit kért szülinapjára tőlünk de az anyja azt mondta meg ne próbàljam, mert attól is plázacica lesz és nem kell a barbi meztelen testét nézegetnie. Szerintetek ezzel már plàzacicát csinálok a gyerekből??
2014. aug. 4. 09:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
18-as, csak leírtam azt, ami sajnos a realitás. Vedd figyelembe, hogy a többi 42%-os is én voltam. (3,4,8,9)
2014. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb szomoru, hogy az anya nem veszi figyelembe a gyereke igenyeit hanem a sajat maga igenyeit akarja raeroltetni. Jatszon azzal a gyerek ami az anyanak jo, oltozzon abba a gyerek ami az anyanak jo... Es a gyerek? Mi van azzal amit o szeretne? En semmi rosszat nem latok abba, ha egy 5 eves kislany ker egy ponis ruhat vagy egy barbie babat. Tisztaba vagyok, hogy nem egeszseges minden kivansagot teljesiteni es nem is lehetseges de raeroltetni azokat a jatekokat amik nekunk teteszenek es azokat a ruhakat amiket mi viselnenk szerintem tulzas. A gyereknek is lehet sajat izlese (hatarokon belul) es lehet kedvenc jateka. Nem kell azt szeretnie amit az anyja szeret. O egy kulon kis szemely, van kulon akarata es elkepzelese. Ha ezt egy anya nem tudja elfogadni es nem veszi figyelembe akkor sajnalom azt a kislanyt.
2014. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem azzal kérdés, hogy a keresztanyja miért veszi vagy nem veszi meg a kisruhat v. bármit. Az, hogy az anyja hogy lehet ilyen csököttagyú, prűd p...csa. Őt biztos a Szentlélek szállta meg, úgy fogant a kislány.
2014. aug. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon is elképzelhető,hogy plazacica lesz a kislányból,de nem a keresztanya miatt,hanem pont az anyja fogja ebbe belehajszolni,ezzel a mindent tiltással.
2014. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!