Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves, jó étvágyú,...

Másfél éves, jó étvágyú, mindenevő kisfiam széklete még mindig híg, mint csecsemő korában. Ez gond?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá, hogy más gyereknek már ilyenkor szilárd cucc van a pelenkájában. Van akinek a kisgyereke hasonlót produkál?

2014. aug. 4. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném egy gasztroshoz. Furcsa szerintem. Lehet, hogy nála eza normális, de azért nézzen rá egy szakértő.
2014. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én 1,5 évesemnek is mostanába pár hete hígabb a széklete de mert sok barackot,szilvát,dinnyét eszik!Őneki a gyümiszezon előtt azért szilárdabb volt!

ha a te gyermekednek mindíg is ilyen volt akkor vinném kivizsgálásra!Ételallergiára utalhat a nem megfelelő széklet!

2014. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nálunk is hasonló a tünet. Mi lett a végeredmény nálatok???
2015. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lassacskán helyre állt. Most sem kemény, de normálisnak tekinthető.
2015. júl. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!