Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket főztök a kicsinek?

Miket főztök a kicsinek?

Figyelt kérdés
Egészséges recepteket gyűjtök,mostanában a főzelék nem kell.Húslevest enne húslevessel-ami nem baj,sok zöldség,de jó lenne változatosan,de a rántott hús,tészta,ami még bejön nem vmi egészséges

2014. aug. 7. 12:26
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,20 hós
2014. aug. 7. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet ránthús is egészsége. Rakott dolgokkal hogy áltok? Rakott karfiol cukkini?gyümölcs levesek? Halételek? Rántott zöldségek?ezeket mind mind elehet késziteni egészségesen is..
2014. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de hogyan?olaj,liszt...én csak így tudom
2014. aug. 7. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Tepsibe is meglehet sütni minimális olajjal zsemlemorzsa helyett lehet panírozni zabbal is vagy liszt helyet zabliszt is létezik.... cukor helyet lehet használni nyirfacukrot.. bolti jughurtok helyett lehet turmixolni házilag édesíteni pedig lehet banánnal...
2014. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is húsleves párti, de nagyon szereti a raguleveseket is: sok zöldséggel, hússal, tejszínnel, vagy tejföllel, palóclevest, frankfurti levest.
2014. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!