Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Testvér nélküli,5 év körüli...

Testvér nélküli,5 év körüli kisgyereketekkel mennyit foglalkoztok? Mennyit játszik el egyedül?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

5 éves a nagy, 1 a kicsi. Nem játszanak még együtt.

Délelőtt déután játszótér , napközben mesét néz, játszik a játékaival, s délben ha alszik s kicsi foglalkozom vele.

2014. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kislányom ősszel lesz 5 éves, igaz, mi már várjuk a hugit, de egyenlőre egyedül van. Mivel még dolgozok, kb. napi 1-1,5 óra az, amit rá tudok szánni, egyébként a nővérem vigyáz rá, mert ő gyesen van. Hétvégén többnyire abban a helyiségben van, ahol én vagy a férjem, de elfoglalja magát, csak néha szól, hogy nézzem meg amit rajzolt, vagy segítsek valamit.
2014. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeptemberben lesz 5 éves a fiam.

Mindketten dolgozunk, hétfőtől szombatig 3 műszakban, váltva.

Jelenleg oviba van.

A héten úgy néz ki a dolog, hogy én viszem reggel, megyek délben dolgozni, apja megy érte délután, ő van vele este 8ig, após altatja, majd én hazaérek éjfélre.

De nagyon jó gyerek, kint az udvaron is elmotoszkál egész délután, de ha bent van, akkor is képes órákig legózni, autózni, rajzolni, épp mihez van kedve.

De ha én vagyok vele délután és a konyhában van dolgom, akkor jön segíteni, törölget, "mosogat", segít a főzésben (panírozást imádja). A vasárnap pedig csak az övé, akkor általában "csavargunk", megyünk bicajozni, focipályára, játszótérre...

2014. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!