Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen engeded először...

Hány évesen engeded először netezni a gyerekedet egyedül?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nem ülsz mellette és nem nézed mit csinál a neten.
2014. júl. 10. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

enyém 4,5 éves, most simán, mert nem tud írni, olvasni...

youtubeon kapcsolok neki zenét (banyadal és társai) és kidob hasonló zene videokat, azokat szokta felügyelet nélkül kattintgatni míg én mosogatok mondjuk.

ha iskolás lesz nem hiszem, hogy kattintgathat majd kedvére :)

2014. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Az enyém két éves, kb. fél éve maga választja meg, hogy mit szeretne nézni a neten.

Ezt úgy képzeld, hogy bekapcsolom neki a youtubot, ő meg mutogat a videókra, hogy mit szeretne, és én rákattintok.

A népszerűekből időnként összerakok neki egy listát, és akkor elvan, mondjuk amíg főzök vagy valami, és nem akarom, hogy láb alatt legyen. Azt felügyelet nélkül nézi. Kattintgatni célirányosan még nem tud, de már ismerkedik az egérhasználat mikéntjével :)

2014. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, javítanék, két éves korától, tehát fél éve...
2014. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18
2014. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kis gyerekként biztos nem 3 éves de nem netezhet nem is használhatja a laptopot nem értem miért kéne,teszek be neki mesét vagy zenét a youtubon ha épp nem dvdn néz és ennyi,esetleg iskolás korától,de majd szerzek egy jó programot,hogy akármit ne nézzen meg,és lekorlátozom az időt is nem szeretném ha egyetlen szórakozás a netezés lenne már gyerekként
2014. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!