Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvásos kérdés. Szerintetek?...

Alvásos kérdés. Szerintetek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Most úgy alszunk, hogy a lassan 17 hós babám, velem alszik (8körül a szobájában alszik el, nagy ágya van, 10-11körül mindig megébred, akkor veszem magam mellé), mert cicin alszik el, és éjszaka is felkel 1-2x és cici alszik vissza. Szerintetek ha nem venném magam mellé, hanem ott hagynám akkor ébredne éjszaka? A cicitől nem akarom még megvonni, mert ezt az influenzás időszakot még végig viszem vele (ez is egy kis védettség).
2010. jan. 14. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát egy próbát megér az biztos. Szerintem nyugodtan hagyd a helyén.
2010. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyem pont ilyen, mint a tied (19 honapos), 8-kor megy aludni a kisagyaba, de 11-12 korul felebred es atviszem magamhoz, ott kap cicit 1-2-szer ejszaka, reggel fel 7-kor kelunk, en megyek dolgozni, o bolcsibe. A bolcsiben magatol elalszik,semmi siras, nagyon ugyes. Szoval ez csak a cici es anyakozelseg miatt van szerintem. En 15 honapos koraban atszoktattam arra, hogy maradjon a sajat agyaban es nem adtam neki ejszaka cicit. Igy is felkelt 1-2-szer es ott simogattam a hatat 15 perc-fel oran keresztul, mig vegre elaludt. Nekem ez nagyon faraszto volt, raadasul beteg lett oktoberben es lazas is volt nagyon, ugyhogy visszatertunk az ejszakai szopira. Oktober ota megint velem alszik es van ejszakai cici is. Biztosan le lehetne szoktatni megint, ugy mint eloszor, de most en is megvarom, amig elmulik ez a teli idoszak, aztan mar 2 eves kora korul mar biztosan leszoktatom az ejszakai egyutt alvasrol es cicrol.

2010. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!