Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kettő közül melyik az...

A kettő közül melyik az egészségesebb a gyerek számára: kubu vagy vitatigris?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem mind kettő jó. Egyikben sincs szinező anyag, és tartósító sem.
2014. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 egy_tulelo válasza:
54%

A gyerek számára is a legegészségesebb ital a tiszta víz. Gyümölcsök közül válaszd az idénynek megfelelőt. Augusztus közepén az őszibarack, a dinnye, a szilva, a korai szőlőfajták, az áfonya, és a nyári körte jöhet szóba.

Ne rongáld gyermeked élettelen szintetikus retardmérgekkel. (retardméreg = majd később fizet meg érte, hogy a múltban ezt fogyasztotta).

2014. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akik a kérdésemre válaszoltak, azoknak köszönöm!
2014. aug. 21. 12:05
 14/14 anonim válasza:
Helló! Eddig csak KUBU-t vettem mivel a kiürült üvegét tök jól lehet hasznosítani.. Kisebb lányom abból iszik, meg persze pohárból is, de nem önti le magát és engem, meg nem nyel félre.. Ha új Kubut kapnak akkor csapatom nekik fröccsbe vízzel :-)) Aztán persze csak víz!
2014. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!