Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktattad át gyerekede...

Hogyan szoktattad át gyerekedet külön szobába és mennyi idősen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 13:59
 1/4 piroska és a farkas ***** válasza:
3,5 hónapos koráig babaöbölben aludt az ágyunknál. Ekkor elkezdtem a délutáni alvásoknál átvinni a kisszobába, kiságyba. Pár alkalom után éjjelre is átvittem, azóta is ott alszik minden éjjel. Azt hiszem, nagyobb babánál lehet, h problémásabb lett volna. Bár ez csak feltételezés.
2014. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a fiam, akkorra lett kész a szobája,meg akkor lett tápszeres.
2014. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy , majd ha ő szeretne akkor alhat a saját szobájában ... most 25 hos es meg velünk alszik :) szerintem meg kell neki a biztonság az anyu közelsége , így nincs felébredés , sirass , éjszakán kent .

Volt mar hogy délután a szobájában akart aludni es úgy is volt . Majd jön ez maga tol . Ha különösebb okod nincs rá , had maradjon amíg neki jó es fontos .

2014. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiam 4 éves múlt, amikor közölte, hogy ő mától a gyerekszobában levő emeletes ágy emeletén fog aludni (addig csak játék-, és gyerekruha-tárolásra használtuk a gyerekszobát). Azóta ott alszik, ennek kb 3 hete. A hugi (2 év van köztük) is ott aludt 2 éjszakát, de ő most még jobban szeret mellettünk, úgyhogy visszajött. Majd biztosan nála is elérkezik az önállósodási igény.


Szóval nálunk ez bevált, hogy nem kell erőltetni.

2014. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!