Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy mozgékony,5 éves, rosszcso...

Egy mozgékony,5 éves, rosszcsont kisfiúra fogok vigyázni kb fél évig. Milyen játékokat játszhatnék vele, amiket élvezne és el is fáradna tőlük?

Figyelt kérdés

Pl. hideg-langyos-meleg megtalálós játék, ilyenekre gondolok.


Köszi a tippeket :)



2014. júl. 14. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én 5 éves igen mozgékony fiamat nagyon nehéz lefárasztani, lakásban képtelenség! :) A friss levegő, minél többet a szabadban lenni, az a legjobb, ott kedvére tombolhat. Így mi biciklizünk, játszóterezünk, strandolunk. Lakásban nehezebb a dolgunk. :) Mi mostanában játszottunk olyat, hogy eldugtunk egy "kincset" a lakásban, csináltam térképet és meg kellett találnia. Mivel nem túl nagy a lakás, így volt, hogy a térkép egy újabb térképhez vezetett, majd az is újhoz, végül ott találta meg az elrejtett dolgot, ahonnan indult. :) De csináltam már olyat is, hogy kitaláltam egy verset, ami a rejtekhelyről szólt és így kellett megtalálnia. Amit szívesen játszik: puzzle, társas, lego, kuckót kell építeni (pléd, lepedő, madzag, székek, fotelek, stb. összeforgatva, kötve, takarva). Most hőlégballont készítünk egy ideje, tapétaragasztóval újságokból lufira ragasztva. Már csak a festés hiányzik. Lehet venni foglalkoztatókönyvet is.
2014. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!