Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatok papajakapszulát a...

Adhatok papajakapszulát a gyerekemnek? Cérnagiliszta fertőzésre gyanakszom de amíg nam találok a székletébe, az orvos nem ír fel vermoxot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak receptre lehet kapni? Nem akarok hülyeséget mondani, de a herbária patikákban elég sok mindenre lehet kapni gyógynövényeket. Ha recept nélkül nem kapod meg a gyógyszert, ami kellene, sztem nézd meg, hogy ott lehet-e venni valamit erre. A papaja kapszula milyen? Most hallom először.
2010. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vermox csak receptre.A papaja magjának féregűző hatása is van.Egyébként én is csak most tudtam meg innen a netről.Fokhagyma darabka?Azt adhatok szerinted?
2010. jan. 17. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Hm, ha a papaja kapszulának tényleg van ilyet hatása, akkor szerintem miért ne. Ha segít, akkor akár a fokhagyma is.
2010. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!