Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 gyerekkel a hétköznapokat...

4 gyerekkel a hétköznapokat hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Tervben van egy 4.baba :) egyedüli félelmem, hogy 4 gyerek igényeit, hogyan lehet egyeztetni úgy, hogy mindenkire jusson figyelem stb...

Hárommal is nehezebb, mint kettővel, de kialakult egy ritmus reggelente (a legnagyobb most 6 éves,elsős, a másik kettő ovis) de még néha így is a feje tetejére áll a világ (meg én is) :D


Félek, hogy egy picike akit időre kell szoptatni mennyire "kavarna" be a napirendbe,hogyan tudnám egyeztetni, hogy reggel időben odaérjünk ahová kell és délben is tudjak menni a 3 nagyobb gyerekért.


Akiknek 4 gyerkőcük van: nem írnátok pár mondatot, hogy nektek ez mennyire ment gördülékenyen, mit-hogyan szerveztetek?

Nagyon vágyom egy kisbabára még, hogy 4 legyen, de a hétköznapoktól félek, hogy belebukok, ideges, feszült anyuka pedig nem szeretnék lenni :(


2014. szept. 6. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd,én nem vgayok 4 gyerekes anyuka,de azt gondolom,hogyha 3-mal sikerült gördülékeny napirendet kialakítani,3 gyereket flottul eltudtál látni akkor a 4.-ik meg se kottyan!Viszont azt kll tudomásul venni minél többedik gyerek,annyival keveseb idő jut mindeggyikre egyenként!D gondolom ezt nem kell bemutatnom,biztos ezt 3-nál is tapasztaltad!
2014. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pici napirendjét kell a nagyokéhoz igazítani.

7, 6 és 2 és fél évesek voltak, mikor megszületett a pici. Reggel 7-kor szopi, ovi, suli, aztán haza. Otthon aludt a kicsi, főzés, házimunka, ilyenkor tudtam foglalkozni a kétévessel. Majd szopi, játék, újabb alvás, szopi. 4-re mentünk a nagyokért, néha a játszótér is belefért. Majd haza, fürdés, vacsi, alvás.

Nekem nem volt segítségem, de megoldottuk.

Most lesz egy éves a kisfiam, a mai napig zökkenőmentesen megoldjuk.

2014. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!