Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még úgy vki, hogy egész...

Van még úgy vki, hogy egész kicsi 0-6 éves gyerekével már nem tud sehogy se kijönni?

Figyelt kérdés
Tudom, borzasztóan hangzik... borzasztóan is érzem magam. Nem tudom mit tehetnék, hogy jobb legyen. Ilyen szörnyű személyiséggel még soha nem találkoztam, mint a tulajdon lányom :(. Tönkretesz. Alig múlt 4 éves, és módszeresen kicsinál. Élvezi, ha olyat tehet, mondhat, ami nekem rossz. Nem működik együtt, legfeljebb nagyon ritkán, de általában akkor is vmi érdeket sejt benne. Semmi nem vált nála be. Lelkibeszéd nem ér semmit, ha kikapott, ugyanúgy nem ért semmit. Időnként még bosszút is áll: tönkretesz dolgokat pl... Teljesen el vagyok keseredve.
2014. szept. 6. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
És te elgondolkoztál azon, hogy mit rontottál el? Mert nem szabadna mindent a természetére fogni, ellenben több türelem és kevesebb kikapás a kulcsa.
2014. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most is épp azt csinálom... Ennyiből kicsit bátran vontad le a következtetésed.
2014. szept. 6. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Szakemberhez vitted már? Nem lehet, hogy ez nem csupán a "természete", hanem esetleg valami pszichológiai, vagy egyéb probléma? Csak veled ilyen, vagy apával, nagyival, másokkal is nehezen jön ki? Oviban mit mondanak róla?

Ebből a pár mondantból nehéz messzemenő következtetéseket levonni.

2014. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Próbáljatok keresni egy babapszichológust ha ekkorának érzed a bajt.De szerintem elég ha elolvsod Ranschburg Jenő Szülők könyvét.Sztem csak az a baj hogy nagyon különbözőek vagytok de a régi oldalát is olvasgathatod [link] itt sok kérdésre adott választ
2014. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszem én is megmutatnám egy szakembernek,legfeljebb azt mondja,nincsen semmi gond csak kicsit erősebb akaratú mint az átlag.Az enyémnek is vannak egyébként ilyen időszakai,aztán elmúlik,majd megint előjön.Oviba jár? Ha igen ott hogy viselkedik,mint mondanak az óvónők?
2014. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
nem a gyereket kell meg jobban tönkre tenni egy babapszichológus al hanem at gondolni a dolgokat Élvezi, ha olyat tehet, mondhat, ami nekem rossz.( HA OLYAT TESZ VAGY MOND AKKOR AZÉRT HOGY FIGYELJ RÁ ES VALAMI TÖRTÉNJEN ) Nem működik együtt, legfeljebb nagyon ritkán, de általában akkor is vmi érdeket sejt benne.(EGY GYEREK SEM MŰKÖDIK EGYÜTT CSAK HA ÉRDEKLI AZ A DOLOG ; es JUTALMAZVA VAN ÉRTE ) Semmi nem vált nála be. Lelki beszéd nem ér semmit,(NE LELKIZ LEP TOVÁBB , KÖSD LE A KIVANCSISAGAT MÁSSAL ) ha kikapott, ugyanúgy nem ért semmit- ( EGY ILYEN PICI GYEREKET NEM SZABAD VERNI SOHA SOHA SOHA : AZÉRT VERED MERT NEKED PRODUKÁLJA MAGA ;NEKED MUTATJA HOGY Ő MAR MIKET TUD EZZEL IS A SZERETETTEDRE PÁLYÁZIK ! ) Időnként még bosszút is áll: tönkretesz dolgokat pl...(MINDEN GYEREK SZÉT SZED SZÉT TÖR MINDENT HA NEM VAGYUNK RÉSEN ,KIVANCSI !,VAGY PEDIG ÍGY FIGYELSZ RÁ ES ADDIG IS VELE FOGLALKOZOL) Teljesen el vagyok keseredve.-( NE LEGYÉL ELKESEREDVE HANEM GONDOLD AT ES PRÓBÁLJ MEG AZ Ő FEJ ÉVEL GONDOLKODNI ES AKKOR MINDENT MÁS KÉP FOGSZ LÁTNI . sok sikert es nyugi a lányod csak ragaszkodik hozzad es egy kis figyelmet kér , szeret es minden nap meg akarja tudni hogy ez kölcsönös. mert te vagy a mindene a biztonság a szeretet . Türelem es sok sok szeretet a megoldás .
2014. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!