Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok uzsonnára 2 év...

Mit adtok uzsonnára 2 év körüli gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nálunk a kenyér, kifli, parizer, medve sajt, trappista sajt, virsli, kenőmájas, joghurt a sláger. De ezeken kívül, hogy változatosabb legyen?
2014. szept. 10. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyümölcs a sláger.
2014. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokáig a tízórai és az uzsonna közül az egyik gyümölcs, a másik natúr joghurt vagy kefir volt. Most már, hogy kicsit nagyobbak, mivel a két nagynak müzliszeletet, Korpovit-kekszet, mogyorót is szoktam adni, 2 évesem is abból kap.
2014. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egyedül a túrórudi megy le sajnos. A gyümölcsöt 1 éves kora óta ha a fejem tetejére állok sem eszi meg, most már a joghurtot sem. Felvágottat, sajtot nem eszik, mondjuk én ezt uzsonnára nem is adnám, nálunk ezek vacsorára vannak. Ilyen időszaka van most, remélem elmúlik. A tiétek ehhez képest igen változatos :)
2014. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Altalaban kinyitom a hutot, o meg kipakolja amit szeretne, kabe azokat amiket leirtal. Hetente egyszer adok neki vagy tonhalat vagy tokehalmajat, ezek nagyon fontosak es mivel mindketto konzerv, uzsira szokta enni. Probald ki a valtozatossag miatt. De most hogy osz van, uzsira kekszet fog kapni szolovel, remelem megeszi.
2014. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
4-es vok ismet. A tuti a kinder tejszelet, az nem morzsal. Fontos szempont ha ketevesed van.
2014. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

szinte mindig gyümi(tízórai általában kimarad),keksz,dió,mogyoró,ropi, tehát valami szénhidrát is van a gyümi mellé mert az magában nem lenne elég.

De sokszor sütök,muffint nagyon szeretik,palacsinta, szoktam gombócot,derelyét csinálni,pogácsát.

2014. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt, joghurtal. Sajtkrémes kenyér paradicsommal, vagy tejberizs, vagy kifli, ilyesmi.
2014. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Sokszor sütök pogit, palacsintát, muffint, kakaós csigát. Gyümölcsöt mindig eszik. Esetleg babybell sajtot, joghurtot, rudit, répát, mazsolát, mogyorót, tejszeletet.
2014. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

gyümölcs joghurttal

gyümölcs kekszel(ez néha szokott lenni saját készítésű)

vagy joghurt keksszel


Én nem adok neki kiflit,sajtot,felvágottat uzsonnára mert akkor vacsira nem eszik,nem lesz éhes mert eltelíti!

2014. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azt hiszem rosszul írtam, mert végülis vacsorára gondoltam. Délután én is gyümölcsöt adok neki, azt mindent megeszik szerencsére és 6-7 óra körül adom a kenyeret, parizert stb.
2014. szept. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!