Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi tegyek, hogy az 5 éves...

Mi tegyek, hogy az 5 éves kislányom ne féljen az ágyába aludni?

Figyelt kérdés

Nem volt gond soha, de 1 hónapja nagyon rosszat álmodhatott , mert felriadt éjszaka.

Azóta fél és a szülőkkel alszik.



2014. szept. 15. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem két éves a kislányom és ő is felriadt egy hónapja éjjel, mert rosszat álmodhatott. Nekünk a szobája mellett van egy vendégszoba, most ott alszik. Kézzel lábbal tiltakozik, ha a szobájába akartam bevinni aludni. Ebbe a szobába pedig vígan bemegy :) Nálunk ez volt a megoldás. Vagy rendezd át a szobáját, vegyél neki egy nagyobb plüsst, ami azért van, hogy ő ne álmodjon rosszat.
2014. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ez hozta meg a kedvet az esti lefekvéshez: [link]


Lehet, butaság, de rá van írva, hogy elűzi az éjjeli manókat. Nálunk tuti bevált, egy éjjeli manóval se találkoztam azóta :)


Amúgy elaludhat veletek is és utána átviszed.

2014. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk amióta a lányomnak világító teknőst vettem, azóta nincs félelem:) 2000 Ft-t megér.
2014. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!