Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5-2 éveseteknek mit vesztek/...

1,5-2 éveseteknek mit vesztek/vettetek karácsonyra? Teljesen meg vagyok lőve, semmi nem jut eszembe!

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 07:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerencsére még van egy csomó idő!
2014. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Fiú vagy lány?
2014. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kislány
2014. szept. 18. 07:36
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Nálunk ennek hatalmas sikere volt és van!Minden gyerek imádja aki hozzánk jön.Érdemes az eredetit venni a rodyt!Sajnos nem olcsó de jópofa és hasznos.Minden nap ugrál rajta,most 2,5 éves.1 éve vettük.

2014. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Meg boven van ido hatha addig megszall az ihlet! Miert olyan surgos?
2014. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ne siesd el,addig meg van 3 honap,meg boven eszedbe juthat valami amire szukseg lehet.

Azt hittem,hogy csak a gyerekek kattognak ilyen koran a karacsonyon:) Tegnap mondta a fiam, hogy mit szeretne majd karacsonyra,en meg csak lestem,hogy mirol jutott eszebe.Bar o addig meg legalabb 20-szor megvaltoztatja majd a velemenyet:)

2014. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Még túl korai, de könyv, lányos lego duplo (süteményes), baba,babakocsi, textilgyümölcs, babakonyha,edényekkel?
2014. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Most lesz a kisfiam 2 éves, mi most a szülinapjára diavetítőt fogunk venni, meg társasjátékot. Szereti a Duplot, van Rodi lova, gyurmakészlete, főzőfelszerelés, de ezeket a bátyjától örökölte, ő is kb ennyi idősen kapta ezeket különböző alkalmakra. Mindketten szívesen játszanak velük.
2014. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 ezerért vett ugráló szamár van, már fél éve nyúzza a lányom, tökéletes. Kár kiadni 8-9 ezret érte.

Én szobai sátrat fogok neki venni karácsonyra, mert már most imád bújócskázni, sátrazni, de egyenlőre csak plédek alá bujkálunk.

2014. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Én nem azért várnék, mert sok idő van még, hanem mert 3 hónap alatt sokat változhat a lányod! Pl az enyém 2 év 3 hónapos, es most egyik napról a másikra a ponyk, hercegnők érdeklik, mar nem a plussok , mint eddig :)


1-2 ötlet:

Szoba trambulin

Valami rajzos dolog

Babakocsi

Jatek pénztár ma. töldségekkel

Sátor kislabdákkal

2014. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!