Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok karácsonyra 1-2...

Mit adtok karácsonyra 1-2 éves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Tudom még kicsit korai a téma, de szeretek időben felkészülni mindenre. Várom az ötleteket, tanácsokat.

2014. szept. 8. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

az enyém igaz 7 hónapos lesz még akkor, de olyan nagy kockát, aminek minden oldalán van játék, zenél, beszél, jó lenne, ha pl tanítaná is számokra, vagy hogy ugat a kutya, cica nyávog, még utána kell néznem hol lehet kapni vagy legalább hasonlót


illetve tanulószék, tanulóasztal, golyópálya, ilyesmiken töröm a fejem


nem tudom mit tud már 1-2 éves, gyurmázni pl?

ahhoz egy komolyabb szettet

ha lány babázhat is vele:

http://www.youtube.com/watch?v=H3xbIiG7wUs


ez meg golyópályás gyurmás cukorkagyár

http://www.youtube.com/watch?v=sL69vjDZ43k


nem tudom hol lehet ilyeneket kapni, de csak mint ötlet..

2014. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
* a nagy kockára visszatérve asszem egy éves kislány kapoo olyat, de az a sikongatás és öröm, amit okozott... :)!
2014. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából nagyjából már majdnem minden meg van. Van már egy kisebb és egy nagyobb lego, húzható fajáték, tolható fajáték, baba puzzle, bilibo, meg mini bilibo készlet pixellel, kalapálós fajáték, golyóvezető. Még xilofont tervezek és több könyvet. De persze nem mind tőlünk, hanem elosztva a családba, meg nem csak karácsonyra, hanem télapóra és névnapra is. Az is decemberben lesz.
2014. szept. 8. 11:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Interaktív játékokat már akarok venni. Fp játékokból van sok féle neki. Pl. tanuló asztal, tanuló kutya, bödönke, zongora, tanuló könyv, lap top, gurulós akármi stb, de nem igazán érdekli. Mikor "kisebb" volt jobban lekötötték ezek a dolgok, de mióta ül, áll, mászik, azóta érdekesebbek a hagyományos játékok. Na meg persze ami nem játék: üvegek, szék, fakanál, cipők stb. :) Gyurmája van, de még nem köti le, hasonló a helyzet a zsírkrétával. De tollal szeret firkálgatni.
2014. szept. 8. 11:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
akkorhát most te adtál ötleteket :D
2014. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai nekem sem a téma, a héten vettem meg hozzá a dolgokat. Egy nagy babaházat csinálok neki. Beleférnek majd a barbik, kisebb babák. Vettem faanyagot, tapéta darabokat, zsindelyt... :D Még függönyt is. Fakopáncstól rendelek majd bútorokat bele. Két és fél éves lesz karácsonykor. Ő örülni fog (remélem), én meg levezetem a feszkót vele. :) Könyveket kap még, mert faljuk őket.


Lük játékok is nagyon jók. okosjatek.hu-n is vannak szuper dolgok.

2014. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Kérdező,milyen az a mini bilibo készlet pixellel??

Tudsz esetleg linkelni??

2014. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2014. szept. 8. 14:44
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez volna az. Egyébként a bilibo.hu-n a mini bilibokat és a pixelt külön is meg lehet vásárolni. Nekem egy éves most a kisfiam, karácsonykor 16 hónapos lesz. Tisztában vagyok vele, hogy még nem fog tudni vele úgy játszani, mint pár év múlva. De inkább veszek neki ilyesmit, ez később is jó lesz. Zörgő, zenélő, villogó kütyükből elég volt. Persze amikor vettük őket, akkor senki le nem tudott volna róla beszélni, hogy megvegyük őket........... De biztos sok gyerek meg azokat szereti. Minden ember más és más, gyerekeknél is így van ez.
2014. szept. 8. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

enyém már nagyobbacska, de 2 évesen a molto elefántot és gowi házat kapott.

mindkettő nagy formabedobó, az elefánt zenél és pici golyópálya az orrmánya. a ház nagyobb golyópálya, kulccsal nyílik az ablaka és a formákat kalapáccsal kell beütni :)

tehát több fejlesztő játék egyben :)

nekünk nagyon bejöttek ezek, 4 éves korában adtuk el őket, imádta mindkettőt :)


egyébként már én is megvettem a nagyobb ajándékot :D

2014. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!