Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnátok, ha kiderülne,...

Mit csinálnátok, ha kiderülne, hogy anyósoktok felpofozta a 3 éves lányotokat/fiatokat?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy jó nagymamának tartom, főleg azok után, amiket pl. itt olvasok, hogy a nagymama rá se nyitja az ajtót az unokára. Meg nyilván van az a helyzet, amikor 1-1 pofon kijár... Csak akkor ne a gyerek kotyogja el 1 hét múlva, hanem a nagymama számoljon be, hogy "figyelj, rászóltem 65-ször, lekentem egyet" és kész. Szerintetek felfújom, ha ezen kiakadok? Csak tényleg nem értettem, hogy nem akar a nagymamához menni hetekig, amikor egyébként szeret ott lenni, majd ugye összeállt a kép. Tényleg nem a pofonnal van bajom, mert bizonyos helyzetekben előfordulhat bárkinél, csak szóljon róla (utólag, a teljes történetet elmesélve valahol jogos volt). Vagy sokat kérek? Fogjam be a szám és örüljek, hogy egyáltalán vigyáz a gyerekemre?
2014. szept. 22. 23:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Igen! Fogd be és örülj hogy vigyáz rá! Az én anyósom b..ik az unokáira!
2014. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Huuu engem ezért biztos megköveznek .. na meg lepontoznak...



Hát én szólnék az én gyerekemet ne pofozgassa, büntesse meg de ne üsse meg. Ha nem tudja màskén fegyelmezni inkàbb ne is vigyázzon rá. Majd együtt lesznek amikor én is ott vagyok.

2014. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
Az én gyerekemre más nem emelhet kezet,én sem szoktam,így mástól sem tűröm el.Büntesse egyéb módon,de nem ütheti meg.
2014. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Tőlem az én anyukám is lehetne, de akkor se üsse meg más az én gyerekemet. Én se teszem, akkor más milyen jogon teszi ezt? Büntesse máshogy vagy, ha nincs türelme hozzá, akkor ne is vigyázzon rá.
2014. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

jobb országokban ezt jogilag büntetik...


vége lenne a barátságnak,ha megtenné..

2014. szept. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%

én úgy vagyok vele az én gyerekemre kezet nem emelhet senki, de akkor se, ha egyenest akár Lucifer leszármazottja olyan rossz.

egy gyereket türelemmel, szeretettel kell motiválni, érdeklődésük vezethető, bizalmuk határtalan, irányíthatóak, a saját idegét ne egy gyereken vezesse le.

de szerintem büntetni sem a gyerket kellene, ha valaki nem ért hozzá.

2014. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%

Ha sokszor vigyáz rá, nem hibáztathatod, hogy nem bírja idegileg.

Elkerülhető mindez azzal, ha nem engeded, hogy rá vigyázzon. De ha sokszor viszed, akkor az elsővel értek egyet.

2014. szept. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk az anyám ütötte meg a gyereket. Hozzáteszem tök jogtalanul. Nos, én ezek után közöltem vele, h a következő alkalommal én meg őt fogom megütni. Mióta klimaxol nagyon agresszív lett, múltkor apámnak ment neki.
2014. szept. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
66%
Úristen ennyi ősanyát.. Majd akkor is ezt mondjátok ha a kamasz gyereketek szarik a fejetekre mert nem tudjátok fegyelmezni.
2014. szept. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%

Ha én nem pofozom a gyerekem, akkor más pláne ne tegye! Megmondanám, hogy, ha rossznapja van, nincs türelme a gyerekhez szóljon, nem veszem rossz néven, de ne emeljen rá kezet!

Ettől még messze nem vagyok ősanyja, csak elítélem az erőszakot!

2014. szept. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!