Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányom sokszor...

4 éves kislányom sokszor mondja hogy fáj a fej, ill. mind 2 lábát is fájlalja, lehet valami betegsége?

Figyelt kérdés
Azt hogy fáj a feje általában esténkét szokta mondani,de már kb. 1 éve.Háziorvosnál mikor elvittem ő a szemészetre küldött minket,de ott semmi bajt nem találtak.Viszont pár hónapja többször mondja hogy "fáj a lábam"!Nem konkrétan 1 helyre mutat.Ha kérdem hogy pontosan hol fáj csak rámutat hol egyik,hol másik lábára.Általában az a mondat befejezése hogy nem bírok járni(tehát fel kell venni ölbe).Oviba megkérdeztem ott soha nem fájlalja semmiét.Lehet valami tényleges baj,vagy csak a figyelmemet akarja?
2014. szept. 30. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Néha nekem is mondja, hogy fáj a lába, de olyankor, ha leguggolok hozzá, és elkezdem masszírozni a kis vádliját meg a combját, és kérdezem, hogy egész pontosan hol fáj, akkor azt mondja, hogy már el is múlt. Amúgy csak este jön elő nálunk is, leginkább fürdés után, mikor már nagyon fáradt. Napközben úgy fut mint a nyúl...
2014. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!