Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem szereti a gyerekem...

Miért nem szereti a gyerekem a zöldborsót?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt szinte minden nap megette, sőt, kérte, hogy azt akar enni. Idén még egyetlen szemet sem sikerült lenyeletni vele.

2014. okt. 19. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nagyobb problémád nincs!


Neked nincs olyan étel amit régen megettél most meg le se tudnál tolni a torkodon? Miért baj h ő nem kéri? Nem hiszem h az egészsége ettől függne. Eltelik fél év azt majd megint szeretni fogja.

2014. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a világon mindenkinél előfordulhat. A fiam babakorában imádta a céklát, de kétéves kora óta azt mondja rá, hogy gusztustalan. A borsót meg pont ki nem állhatta kisebb korában, most meg nagyon szereti.

Változik az ízlésük, ennyi.

2014. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én régen nem szerettem a kovászos uborkát most imádom, változnak az idők, változik az ízlésem! Pl mindkét gyerekem imádta a spenótot, most már csak a lányom hajlandó megenni, fiam a színétől is rosszul van, pedig mióta megszületett ugyanugy készítem.
2014. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jajj ne is mond az ilyenektől én is falra mászok!

nagyobbik fiam kb 3 éves koráig imádta a paradicsomot,de értsd úgy hogy 2 éves korában végig sétált a veteményesbe és két pofára ette a paradicsomot!

Most 4,5 éves úúúúúúútálja a paradicsomt!Még úgy is ha pl pörköltbe talál egy kis darabot(már nem bírom ennél kissebb kockákra vágni:)már szinte rosszul van attól az icike-picike darabtól is!


én úgy gondolom mint sok minden más ez is életkori sajátosság!!Majd kinövik ezeket a "fóbiákat"


Amúgy a zöldborsót nekem nyersen nagyon szeretik,van mikor kis tálkába teszek ki nekik és játék közben elcsipegetik!

2014. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hááát, például mert nem ízlik neki?


Te sem szeretsz mindent, ő sem, emberből van mint te és nem robot.

2014. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"lenyeletni vele"

ügyes vagy, csak így tovább...

2014. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 25 évig nem ettem töltöttkáposztát, anyám valószínüleg a zártosztályon mázolná a falat emberi fekáliával,ha eddig tipródott volna a dolgon..


Lépj túl rajta,és ne adj neki borsót . Ennyi,van még 5millió féle zöldség

2014. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!