Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Téli kabátot adtok már a...

Téli kabátot adtok már a gyerekre?

Figyelt kérdés
Átmeneti (vékony) kabátunk van, meg pufi mellény,nem tudom,mit kéne ráadni,elég úgy,hogy a vékonyabb átmeneti kabát alá egy polár pulóver? Vagy polár pulóverre a pufi mellény? Vagy kell a téli kabát?
2014. okt. 27. 17:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy kabátunk, ami az őszi dzseki és a téli kabát közti vastagságú. Imádom, mert ilyen időben azt adom rá.

Szerintem attól is függ, hogy mikor akarod ráadni. Ha reggel mentek, akkor még hideg van (nálunk ma reggel 0 fok volt mikor a bölcsibe mentünk), szóval akkor elfér a téli kabát vékony pulcsival, de ha du. mentek le a játszóra (mikor 10-12 fok, napsütés van), akkor vastag pulcsi+dzseki elég szerintem.

2014. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én ősszi kabátot adok rá ami kicsit bélelt már de nem télikabát vastagságut alája viszont garbot,és hosszu ujju polot adok ,és bélelt sapit ,nálunk 6-7 fok van reggel még .
2014. okt. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van egy olyan kabátja, ami se nem tavaszi, se nem téli, olyan pont a kettő közötti, azt hordja. 4,5 fok volt reggel, brrrrrrrrrrr ÉN viszont fontolgatom, hogy holnap a télikabátomat veszem fel!!! :)
2014. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk már 0-2 fok van reggel napközben se megy 6 fok fölé,már bőven téli kabátos időszak.
2014. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is téli kabátot adok rájuk. De alatta csak a benti ruha van, tehát egy vékony hosszúujjú.

6-7 foknál nappal se nagyon van melegebb. :(

2014. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!