Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesnek karácsonyi ajándék...

3 évesnek karácsonyi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
kisfiúról lenne szó de ötletem sincs mit vegyek
2014. okt. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Most láttam a jófogás.hu-n egy csomó társasjátékot, pl. többféle Kisvakondosat. Ha nekem nagyobb lenne a kislányom (és nem 4 hónapos), ilyesmit vennék neki.
2014. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Favonat szett, játék láncfűrész,barkács asztal, emeletes autó garázs, szirénázó autó, gyurma, lego, építőkocka, könyv, a tonkának láttam jónak tűnő tűzoltó és rendőrállomását, ugráló póni.
2014. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lego duplo.


[link]


[link]



[link] [link]

2014. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is olyan tanácstalan vagyok mint te. :/ a felsoroltak közül minden van a fiamnak. vannak társasok is, játék laptop, rengeteg színező, ceruza, gyúrma.

De hátha tudok mégis neked egy ötletet.

Nyáron vetten neki egy mágneses filc táblát, elég nagy, falra szerelhető. arra minden nap firkál! Van hogy 1 órán keresztül leköti a figyelmét. Imádja. Le lehet törölni, nem porol. Nem kell aggódni, hogy mást is össze firkál, mert letörölhető a filc. Nálunk a pulcsija lett csupa olyan, csak bedobtam a mosógépbe és kimostam, sikálni se kellett. azt hiszem 5000 ft volt a tábla. Szerintem ennek örülne!

Én viszont még tanácstalan vagyok. :/

2014. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!