Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikulásra milyen ötlet ez?

Mikulásra milyen ötlet ez?

Figyelt kérdés
Kicsit korai,tudom, de jobb elôre eltervezni az ilyesmit.... Az jutott most eszembe, hogy Mikulásra az ajándékozást a hasznos dolgokkal összekötve az 5 éves kislányomat elvinném a cipôboltba, hogy nézzünk egy cipôt, amit 'félretetetünk', hogy a Mikulás tudja, hogy ô azt szeretné.... Kapna mellé csokit még meg valami kis játékot.... De akkor így megvan az ajándék, megvan az is, ami fontos és még örülne is neki szerintem. De ha nem jó ötlet, azt is megértem.
2014. nov. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

te ismered a gyerekedet :)

én 5 évesem nem örülne se cipőnek se ruhának. nálunk az a történet, hogy a mikulás nem bír el nagy ajándékot, így picit kell kérni. na ha beállítana egy cipővel, tuti azt mondaná, hogy ha azt elbírta, miért nem hozott játékot :D

meg cipőt ünneptől függetlenül is kap. de mondom, ha a tied örülne neki és ő is azt mondja, hogy kiválasztja és azt szeretné a mikulástól, akkor miért ne? :)

2014. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tök felesleges ötlet. Menjetek el, vegyetek egy cipőt, hisz az szükséges.

Nálunk a Mikulás nem hoz nagy ajándékot, max egy kis apró játékot és édességet. Mondjuk fiam van és 4 éves, de tuti pont letojná, hogy cipőt hozott neki a Mikulás. :) A lányoknál talán máshogy van, de szerintem a lényeg itt akkor is, hogy a lányod választhatja ki az a cipőt. Utána már felesleges túlvarriálni a Mikulással.

2014. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, vedd meg a cipőt és vidd haza. Meglepi már úgysem lesz,hisz látta, tudja,hogy a boltban van. Inkább valami kis ajándékot hozzon a mikulás meg csokit, csomagot. Nálunk is csak kis valamit hoz meg csomagot.
2014. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mikulás mindig csokit hozott, sohasem cipőt, vagy ilyesmit.


A cipellő amúgy is szükséglet, felesleges Mikiig várni vele, szerintem. A Télapó hozzon egy csomag cukrot, virgácsot, narancsot, stb.

2014. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!