Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális ez az...

Szerintetek normális ez az anyuka?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 és fél éves. Igaz mostanában nem járunk a játszotérre de még jo idők voltak rendszeresen mentünk és kislányom összebarátkozott ott egy 2 éves kislánnyal. Most 2 alklommal elvoltunk a kislánynál jàtszani.. anyuka szólt hogy menjünk àt, így tudnak jàtszani a kicsik. Erre tegnap facebookon kaptam egy üzenetet egy másik anyukátol hogy tudja hogy mostanában a gyerekem nagyon jóba lett ezzel a kislànnyal, de jó lenne ha felfognàm hogy ez a kislány az ő lánya baràtnője mert ők már előbb ismerték egymást mint hogy az én gyerekem megismerte volna. Azt irta keressek korban a lányomhoz illő barátnőt mivel az enyém fél évvel idősebb, az övé viszont pont annyi idős. Szinte fenyegetően írta hogy ne merjek velük még egyszer talàlkozni. Azt irta ne próbàljam elvenni a lányàtól a kis baràtnőjét.

Szerintetek normális? Egyenlőre nem válaszoltam az üzenetre.. ti válaszolnátok?


2014. nov. 4. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ez jó:)


Átmennék, és nem foglalkoznék azzal az idiótával. Lehet, hogy már kifelé áll a rúdja a barátnőnek?

2014. nov. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem el ezt az egeszet ha a barati korben nem tortent volna hasonlo. Egyszeruen dobbenet milyen emberek vannak.

Mutasd meg a masik anyukanak az uzenetet es baratkozzatok tovabb.

Nalunk az az anyuka annyira fura volt hogy mindenki kerulte, az egyikhez igy probalt ragaszkodni, aki meg szobaallt vele. Vegul o is leepitette a zakkantat.

2014. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hàt elhihetitek nem hittem a szememnek mikor olvastam.. a párom csak annyit mondott rá, hogy tuti nincs nála valami rendbe agyilag!
2014. nov. 4. 07:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

de jót nevettem! :)

vannak ilyenek, szerintem nem érdemes vele foglalkozni, sem vitatkozni, nyilván meg volt az oka annak az anyukának, aki elhívott titeket játszani, és nem a lánya "kis barátnőjét"... :) talán mégsem akkora a lányok között a barátság, csak anyuka képzelt bele kicsit többet. Hagyni kell, ha tovább zaklat, tiltsd le! :)

2014. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
OH, nem kell vele foglalkozni. Ugy látszik anyuka még nem nőtt fel :)
2014. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag a leírtak alapján és személyes tapasztalatok alapján: én is megmutatnám az üzenetet a kislány anyukájának. Ezen kívül nem foglalkoznék velük, gusztustalan egy nőszemély lehet.

Talán tévedek, de sok esetben az ilyen féltékeny típus egoista, hatalom- és birtoklásmániás. Valószínűleg munkahelyen is ezt csinálta, valamint a férjét is kikészíti a féltékenykedéssel.


Csak magát minősíti az üzenettel, én inkább olyan üzit küldtem volna, hogy legközelebb próbáljuk "összeereszteni" a 3 kislányt, még barátság is lehetett volna anyukák között is.... De ő nem ezt választotta :))

2014. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Átmennék a kislányékhoz és megmutatnám sz üzenetet az anyukának az tuti.
2014. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg nem írnék neki vissza semmit, sőt le is tiltanám, hogy a későbbiekben se tudjon ilyen dolgokkal felmérgesíteni. Neked sincs szükséged ilyen ismerősökre, ugye? :)


Ha mindenképpen szeretnél, akkor esetleg válaszolnék annyit neki a helyedben, hogy

"Kedves XY- mélységesen megdöbbentett a "bátor" üzeneted, hiszen nem vagyunk olyan nexusban, hogy meghatározhasd kikkel barátkozunk. Kérlek a jövőben ilyen tartalmú üzenetekkel ne zaklass bennünket, mert nem vagyok rá kíváncsi. A barátságokat szerencsére nem lehet megrendszabályozni, a szimpátia nem parancsszóra megy, még a tiédre sem :)

Minden jót"


A másik anyukának kinyomtatnám a képernyőt és odaadnám neki, hogy tudjon róla.

Csak nyugodtan, elegánsan- a küldött üzenet színvonalára nem célszerű lesüllyedni, személyes - játszótéri- találkozás alkalmával egy köszönésen, mosolyon kívül nem kell mást erőltetni :)

2014. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztosan megmutatnám az anyukának ezt az üzenetet. Fordított esetben én is örülnék neki, ha figyelmeztetnének, hogy egy zakkant vesz körül engem.


A barátkozás meg ettől független, nem értem mondjuk miért nem barátkozhat akár 3 kislány is....persze ezzel az anyukával soha többet sehogy nem állnék szóba.

2014. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú, én is jártam így, csak engem személyesen hordott le az anyuka, hogy én elveszem a barátnőjét, a gyerekem meg a gyereke barátját. Egyszerűen ha nem velem történik el sem hiszem. Ilyen nincs, felnőtt emberek vagyunk, könyörgöm. Én próbáltam előtte vele is barátkozni, de nem nyitott felém. Neki csak a barátnője kellett. Mivel elég veszélyes szemei voltak a csajnak, elkezdtem mindenkit kerülni. Nekem nincs szükségem ilyenre.
2014. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!