Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális ez az...

Szerintetek normális ez az anyuka?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 és fél éves. Igaz mostanában nem járunk a játszotérre de még jo idők voltak rendszeresen mentünk és kislányom összebarátkozott ott egy 2 éves kislánnyal. Most 2 alklommal elvoltunk a kislánynál jàtszani.. anyuka szólt hogy menjünk àt, így tudnak jàtszani a kicsik. Erre tegnap facebookon kaptam egy üzenetet egy másik anyukátol hogy tudja hogy mostanában a gyerekem nagyon jóba lett ezzel a kislànnyal, de jó lenne ha felfognàm hogy ez a kislány az ő lánya baràtnője mert ők már előbb ismerték egymást mint hogy az én gyerekem megismerte volna. Azt irta keressek korban a lányomhoz illő barátnőt mivel az enyém fél évvel idősebb, az övé viszont pont annyi idős. Szinte fenyegetően írta hogy ne merjek velük még egyszer talàlkozni. Azt irta ne próbàljam elvenni a lányàtól a kis baràtnőjét.

Szerintetek normális? Egyenlőre nem válaszoltam az üzenetre.. ti válaszolnátok?


2014. nov. 4. 07:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Durva, hogy mennyi bolond van szabadlábon. :) Én megmutatnám a másik anyukának az üzenetet a saját érdekében, ki tudja, mire nem képes az illető. Jobb ha tudja, kivel kell óvatosnak lenni. Nem válaszolnék, és le is tiltanám. De azért résen lennék az utcán...
2014. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én tuti kiröhögném és még be is szólnék valamit neki - sajnos néha eléggé cinikus tudok lenni.


De, szerintem, hagyd figyelmen kívül.

2014. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!