Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnátok a helyemben? SOS!

Mit csinálnátok a helyemben? SOS!

Figyelt kérdés
Kisfiamat minden héten 20 km-re kellene hordanom fejlesztőpedagógushoz, viszont tegnap szóltak, hogy azonnali hatállyal munkába kellene állnom, ha nem megyek vissza már hétfőtől akkor vesznek fel helyettem valakit. Most nem tudom mi tévő legyek, férjem külföldön dolgozik, nagymama nem tudja elvinni, mert ő is három műszakban dolgozik. Ti mit tennétek a helyemben, mondjam vissza a fejlesztést, és keressek valakit magánúton, aki tud vele foglalkozni este? Amúgy az finom motorikája fejletlen.
2014. nov. 5. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbeszeled a fonokkep, h heti egyszer korabban mesz, korabban jossz, v ilyesmi..
2014. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy amit az első írt, vagy keresel valaki megbízhatót, aki elviszi a gyereket.
2014. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkét előző válasz nagyon jó! Plusz még amit te írtál, hogy keresel valakit magánúton aki kimegy hozzátok esténként.
2014. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem engedi a főnök,hogy így oldjam meg sajnos, erre gondoltam először.
2014. nov. 5. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy amiket írtak, vagy a fejlesztést teszed át olyan időpontra amit meg tudsz oldani.

mondjuk én első körben az óvodát kérdezném meg, hogy nem tudják-e utazó pedagógussal megoldani, nálunk pl. ovi időben megoldják a fejlesztéseket teljesen ingyen, ha adunk papírt róla.

enyémnek ki van írva logopédia fejlesztés, így jár hozzá is utazó logopédus.

vagy megkérsz ismerőst, hogy havi pár ezerért, plusz utiköltségért vigye el helyetted

2014. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod fizetni, hogy magánúton járjon, akkor válaszd azt.
2014. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérnék egy olyan időpontot ami vagy munka előtt de még jobb ha munka után van,a fejlesztőpedegogus biztos tudna esti időpontot is adni,ha kell,munkába feltétlenül menny vissza .
2014. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jogsival rendelkező bébiszitter nem jöhet szóba? Lehet nem lenne drágább mint a magánóra.
2014. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!