Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisgyereknek tapadós...

5 éves kisgyereknek tapadós szárú boxer alsó jó ötlet? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3kisfiam van, egyik még pelenkás, de amióta a két nagyobbról lekerült a pelenka ilyen kisboxereket hordanak. A H&M-ben szoktuk vásárolni.
2014. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a boxer vált be. Jobb mint a "fecske" attól a fiam is és én is rosszul voltunk. :)
2014. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én fiam is jobban szereti, mint a hagyományos kisgatyát (4,5 éves)
2014. nov. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
H&M-ben szoktuk mi is az alsókat vásárolni. Van mind a két féle, a fiam dönt reggelente, h melyiket szeretné. Ő is 5 éves.
2014. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezt a fajta alsót hordja a kisfiam. A sima fecskealsót nem szerette, folyton becsúszott a fenekéhez, kényelmetlen volt neki.
2014. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 éves kora óta kis boxert hord amióta szobatiszta,jobban is áll neki,és kényelmesebb is,mint a hagyományos alsó.
2014. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves. Mióta szobatiszta boxert hord. Nyugodtan vehetsz neki. :)
2014. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 5 évesem is főleg boxert hord. Jobban szereti, mint a hagyományosat, és gondolom az is belejátszik, hogy az apja is boxert hord.
2014. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csajként is kényelmesebb a franciaalsó mint a normál bugyi.nem tanga.
2015. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!