Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára 5 hónaposan leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 5 hónaposan leszünk a barátommal, első két alkalommal csak sms-st küdltünk egymásnak, de azóta már mindig rózsákat kapok.5. re jó ötlet szerintetek, ha egy boxer alsót kap tőlem?

Figyelt kérdés

nekem is kéne vennem már neki valamit. Tudom, hogy 5 hónap még alig valami, nekem ez eddig a leghoszabb kapcsolatom, nagyon szeretjük egymást, nagyon közen állunk egymáshoz.

én 17 L ő 18 F


2012. aug. 16. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért köll minden hónapot megünnepelni?
2012. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kell, de szerintem egy szép gesztus.
2012. aug. 16. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd félévre!
2012. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A boxeralsót csak akkor javasolnám, ha valami közös élményetek vagy viccetek fűződik hozzá. Különben meg inkább valami csokit, vagy saját készítésű apróságot, sütit vagy ilyesmit adnék neki. Esetleg valami kis apróságot, amiről te jutnál az eszébe, ami kifejezetten rá illik.

Én pl egyszer az egyik kínaiban egy kétfejű gumisárkányt (gyerekjátékot) vettem a kedvesemnek (kemény 21 éves férifú volna az illető) egy ilyen jeles alkalomra. Imádta. De azért, mert ő alapból ilyen őrült fajzat, illik hozzá egy ilyen ajándék. Ezt csak azért mondom, mert te ismered a párod, te tudod, minek örülne igazán. Egy barátnő azért mégiscsak személyesebb ajándékot tud adni a szerelmének. Egy boxeralsó inkább amolyan poén-ajándék, a haveroktól. Meg szerintem, ha szüksége van rá, vesz magának. De ahogy te gondolod.

2012. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

boxeralsó??? ugye ezt poénnak szántad?



süss neki muffint.

2012. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jaj nehogy már boxer alsót vegyél. :DD Valamit készits neki inkább, bármit. :D
2012. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Choc_ice ***** válasza:
Ne vegyél neki semmit ! :) komolyan, hagyd hogy a fiú fiúnak érezhesse magát hogy "elhalmoz" ajándékokkal,majd évfordulóra vagy max félévesre vegyél ajándékot
2012. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!