Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet ilyen piros a...

Mitől lehet ilyen piros a kislányom szemhéja?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 22. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet kötőhártya gyulladása is akár vagy száraz a bőre, kifújta a szél/kicsípte a hideg és ezért ilyen.
2014. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre árpára hasonlít. Szemészetre mindenképp ellátogatnék vele.
2014. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jól látom, hogy apró fehér, vagypiros kicsi, de szóval kis púpok vannak rajta, vagy pöttyök?


az én babámnak is ilyen csak a szeme alatt, de ugyanúgy a szemzugtól kezdve és nem végig. én még arra tippelek, hogy fürdésnél irritálhatom neki amikor a fürdető samponos vízből merítek a törlőjére és mosogatom neki, viszont úgy eltud "lappadni", hogy nem is látszik, valamikor meg bepirul, majd megfigyelem jobban.


ha tudsz valamit kérdező írj


de te nem szoktad mondjuk kamillával mosogatni, vagy bármivel ami irritálhatja esetleg?

2014. nov. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, neki csak simán piros. Nem tudom, mitől lehet, mert egy éjszaka alatt jött, amikor lefektettem még semmi sem volt, tegnap reggelre lett. Reggel még sokkal kevésbé volt piros, estére jobban. Ma reggel is piros még, de megint nem annyira, mint este volt. Lehet, hogy magától el is múlik. Nem fáj neki, őt nem zavarja. Nem szoktam mindennel orvoshoz rohangálni, de holnap azért elviszem, ha nem lesz jobb.


Olyannal nem, ami irritálja. Kamillával végképp nem, az nem jó, nagyon szárít, nagyobb lesz a fertőzésveszély is.

2014. nov. 23. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:

a kamillában én sem bízom.


amúgy szemfáradtság is lehet.

nincs szeméhez túl közel egy-egy játéka?

alszik napközben is?

este van normális fényviszony, nem félhomályban van?

2014. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kamilateával óvatosan - van, aki allergiás rá. Evvel már szakirodalmak is foglalkoznak.


Kötőhártyagyuszit kizárnám, legalábbis sejtésem szerint az mindig pirosodó szemfehérjével jár, a fotón ilyet nem látok.


Az, hogy viszont miről van szó, meghagynám egy gyermekorvos diagnózisának.

2014. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
még könnyzacskó probléma is állhat mögötte
2014. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a diagnózis? Jól van a bébi?
2014. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#5 Alszik napközben is, a fényviszonyok normálisak. Biztos van, hogy túl közel játszik a szeméhez néha, de nem hinném, hogy ez okozta.


#8 Orvosnál végül nem jártunk, mert elmúlt magától. Nem tudom, mi okozhatta, de a lényeg, hogy már nem piros.

2014. nov. 27. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:

örülök nálatok lehetmegoldotta akár egy kiadós alvás


nálunk is hol elmúlik, de hol visszajön, legutóbb már be is volt dagadva a szeme alja, meg piros is volt az egész és már nem csak az anyai szem látta, hanem más is rákérdezett


de most nálunk sincs

2014. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!