Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nagyon visszahúzódó...

Kislányom nagyon visszahúzódó természetű,6 éves. Mit tehetek, hogy bátrabb legyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alaptermészetén nem tudsz változtatni. Az én fiam is ennyi idős, és ő is visszahúzódóbb, bátortalanabb. Ami most kicsit segített nekünk, hogy elkezdtem focira járatni. Ebben ügyes és úgy látom, hogy kicsit már nőtt az önbizalma.
2014. nov. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nagyon visszahúzódó voltam.Már óvodában nem nagyon szóltam a többiekhez. Amikor bekerültem első osztályba, feltűnt a tanítóknak is hogy csak akkor beszélek amikor nagyon muszály, és hogy másokkal se beszélgetek. Aranyosak voltak a tanítók, elmondták anyukámnak, és ajánlottak egy pszichológus, akihez jártam. csak pár dologra emlékszem hogy miket csináltunk, de azt mondta anyukám hogy nagyon szerettem menni. most 19 vagyok, és ha valakinek ezt elmondom, el se hiszi hogy ilyen voltam :) tehát még van ideje változni. szépen lassan csak kezdtem megnyílnién is. Ha a lányod még óvodás akkor meg kell kérdezni az óvónőt, ha iskolás akkor meg a tanítónőt, mit tanácsol.
2014. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!