Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig lehet együtt...

Mennyi ideig lehet együtt fürdetni a testvéreket?

Figyelt kérdés
Anyukák, hány éves kortól fürdetitek külön egymástól a testvéreket? Illetve nem okoz lelki serülést a gyerekekben, ha együtt fürödnek a testvérek? 4-6 éves gyerekekről van szó. Lány és fiú.
2014. okt. 18. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Soha nem fürdettem együtt a gyerekeimet. Ennyire nem kell spórolni a vízzel és az idővel.

De lelki sérülést nem okoz az együtt fürdés a gyerekeknek.

2014. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem okoz lelki sérülést...mi is így nőttünk fel a tesóimmal,én se fürdettem ennyi idősen külön az én gyerekeimet (1 lány,2 fiú.) Viszont eljutottak arra a pontra,amikor eldöntötték,hogy külön,egymás nélkül fürödnének ha lehet. Ott volt az a pont,hogy már nem szeretnék egymást látni.Ennyi.Azóta külön fürdenek. Nem kell ebből akkora cécót csapni, a gyerekek nőnek,szemérmesednek,a mi segítségünk nélkül is el tudják majd intézni a dolgot. De amíg szerettek együtt játszani a kádban,engedtem nekik.Miért is ne?Olyan vízi csatákat lenyomtak,hogy nem győztem feltörölni a fürdőt. :D
2014. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szólnak, ha nem akarnak együtt fürödni.

Nekem egy 2 és egy 6 éves lányom van, együtt fürdenek. Élvezik nagyon.

A vízzel való spórolás: Mindkettő lezuhanyzik, és utána engedek vizet a kádba.

2014. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a 4,5 éves fiam együtt fürdik a majd 2 éves öccsável és nem azért mert spórolnék a vízzel hanem mirt piszkosul élvezik!Hatalmas kádunk van és nagyon jókat pancsolnak benne,autóznak,főznek,buborékot fújnak,habpartyznak,vízi zsírkrétával rajzolnak stb...én nem fosztanám meg ettől az estét megkoronázó hatalmas KÖZÖS élményől őket!

És most kapjon az arcához az első válaszoló:van,hogy még én is beülök hozzájuk!!!Élvezem,imádjuk!!

Majd ha ők kérik vagy már szemérmesebbek lesznek akkor külön fürdenek!

2014. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éves és 6 évesek szintén. Kb egy éve általában külön fürdenek, mert elég kicsi a kád. De van hogy most is bemennek mind a ketten, ha együtt akarnak játszani.
2014. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
11 éves lányom NÉHA még fürdik a 6 éves öccsével. Természetesem a 14 éves már egy ideje egyikkel sem, sőt egyedül fürdik, nem mehetnek be a tesók:)
2014. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!