Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam vissza 2,5...

Hogyan szoktassam vissza 2,5 évesemet a déli alvásra?

Figyelt kérdés
már két hete nem alszik napközben egy percet sem!reggel 6-tól este 8-ig fent van!!már teljesen kivagyok!egyik napról a másikra már nem akart aludni!nem is érdekelne a dolog de olyan nyűgös délután hogy nem lehet vele bírni!idegileg és testileg is teljesen kivagyok!nappal egy percet sincs el egyedül!nem játszik nélkülem csak ha én is ott vagyok!hiába teszem le nem akar aludni!mit tegyek?
2014. dec. 29. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Tiszta nyűg és hiszti volt. Aztán elmúlt. Most már szó nélkül elvan reggeltől estig.

Az óvodában még egy ideig le tudták tenni, de ott is kínszenvedés volt. Aztán az elmúlt időszakban már ott sem aludt el.

Nálunk nem volt megoldás, egyszerűen túl kellett élni.

2014. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szó szerint wc-re sem tudok elmenni mert kiabál hogy hol vagyok!nem jó neki az apja sem!senkivel nincs el csak velem,én meg nem tudom csinálni a dolgom!idáig csak csak aludt de most.....
2014. dec. 29. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:

:D


ugye uuuuuuugye

2014. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi ez az ugye uuuuugye? Mit akarsz ezzel?
2014. dec. 29. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz csinálni. Nem igényli már a délutáni alvást.

Nálunk ugyan ilyenkor még aludt a kisfiunk, de 3 éves kora után ő is elhagyta, kezdetben ilyenkor ő is nyűgös volt, de akkor sem akart elaludni, aztán elmúlt ez az időszak, most 4 éves és gond nélkül elvan egész nap és nem alszik, csak éjszaka.

2014. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt ilyen időszak, aztán elmúlt, már újra alszik ebed után.
2014. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!