Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes szülők, akik...

Kisgyerekes szülők, akik otthon vannak, várjátok már a szünet végét?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
nekem a szomszed gyerkocei ovisok de mar varom.addig sincs szaladgalas fel ala
2014. dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem! Olyan jó hogy itthon vannak :) A pici másfél éves, ő nem jár még sehova de 2 nagyobb már ovis :) Én szeretem ha itthon vannak
2014. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
-nálunk is ez van a lépcsőházban,van néhány 10 év forma gyerek ,akik reggeltől estig mint az állat dörömbölnek,rohannak fölöttünk ,zeng tőlük a lakásunk ,alig várjuk,hogy végre vége legyen már a szünetüknek,
2014. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. Én kimondottan élvezem, hogy itthon van. 3,5 éves a lányom. Reggel sokáig alszik (8-fél 9), nap közben játszunk, sétálunk, sokat segít a sütésben is. Ebéd után egy kis szieszta, aztán szomszédolás, barátok, játék kint. Imádom. :)
2014. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A saját gyerekemmel kapcsolatban nem. Ő is kipiheni magát, sokáig alszik, délelőtt megyünk ide-oda, sétálunk, főzünk, sütünk, délután közös játék.

A szomszéd gyerekei szoktak zavarni, de ott hat gyerek van, szóval a gyerekzsivaj is több, mint elviselhető. De hideg van, tehát nincsenek kicsapva már reggel hétkor. :)

Szerencsére nálunk a férjem is itthon van egész szünetben, úgyhogy nagyon élvezem, hogy négyesben vagyunk. Holnap pedig érkezik a sógorom, itt lesz három napot, imádják a gyerekek, igazi nyúzható nagy mackó, aki szívesen ugrál az unokaöcsiknek.

2014. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem várom. A kicsivel még itthon vagyok, ő 2,5 éves. A nagyobbik ovis már. Én örülök, hogy itthon vannak, végre nem kell sietni, ovi után edzésre rohangálni, most legalább napközben vannak. Jókat társasozunk, lustálkodunk. A férjem is itthon van mg egy hétig, lehet őt is nyúzniuk egész nap. A szomszédok gyerekei is itthon vannak, de különösebben nem hallom őket.
2014. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Igazából nagyon jól elvagyunk itthon, de én egész decemberben nem dolgoztam, hol a gyerek volt beteg, hol én, szóval már egy hónapja itthon vagyunk (ő egy hetet volt suliban összesen, mert utána jött a szünet). Tegnap, egy fél napra bementem dolgozni, és szinte sajnáltam, amikor a főnököm kirakott, mert zárták az épületet :) Pedig alapvetően szeretek itthon ténykedni, és eddig piszok jól el is voltam itthon decemberben, de most már azért hiányzik a munka is, meg leginkább az, hogy kicsit máshol legyek napközben.
2014. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem várom!!! 4 éves a kisfiam,középsős. Nagyon vártam a "téli szünetet",mert a férjem is szabin van és én is. Végre jó együtt lenni, sokat! :) Kisfiam is "töltődik", óránként mondja,hogy "szeretlek", "imádlak" ...ölelget bennünket :)

Sokat játszunk,végre hó is van. ... :)

2014. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, ez a hét még nagyon jól esik itthon, nem kell korán kelni, beérni az oviba, jól elvagyunk együtt.
2014. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem várom!

Én amúgy is itthon vagyok a 2 éves kistaesóval de borzasztó jó hogy itthon van a 4,5 éves ovisom.

nagyon jól elvagyunk:sütögetünk,főzöcskézünk,jönnek vagy mi megyünk gyerekes barátokhoz,esténként 4-esbe összebújva diavetítőzünk,(a férjem is itthon van jan 5.--ig)közben a kandallóba ropog a tűz.Az egyik ismerősömék most nyitottak egy sószobás játszóházat egész decemberben ingyen mehetünk no ki is használjuk szinte majdnem minden nap vagyunk ott is 1-1 órát stb szóval sorolhatnám még a jó kis programokat,szóval én nagyon élvezem kár,nem is akarom hogy vége legyen mivel jövő karácsony már nem lesz ilyen laza mert akkor már dolgozni fogok...egyszóval kihasználom most hogy együtt lehetek a családommal!!!

2014. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!