Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van igaza? Anyósomnak...

Kinek van igaza? Anyósomnak vagy nekem?

Figyelt kérdés

Szüleimmel megbeszéltem, hogy a héten náluk lesz a 4 éves lányom, mivel ritkán találkoznak és nagyon szereti őket, mivel együtt éltünk 2 éves koráig.

Most anyósékkal élünk, egy házban, külön szinten. Anyós nagyon beteg volt két hete mégsem ment dokihoz. Valószínű hogy tőle kapta el a lányom.

Múlt hét hétfőn este belázasodott a lányom, kedden hőemelkedése volt, és egyszer egy hígabb széklet. Szerdán elkezdett köhögni és estére egy picit felköhögte az ételt.

Csütörtöktől vasárnapig semmi tünet nem volt, átment rajta. Anyósom kérdezte el viszem orvoshoz? Mondtam ha nem javul igen. Erre vasárnap én lázasodtam be, hétfőn reggel is hőemelkedésem volt. Nem vittem a lányom dokihoz, a férjem elvitte a szüleimhez hétfő reggel, azóta is tünetmentes.

Anyósom teljesen kiakadt, mi az hogy nem vittem orvoshoz mikor azt mondtam. Soha nem tetszik neki ha a szüleimnél van, pedig neki az is az otthona. Ő ezt nem érti.

Totál kiakadt, úgy megsértődött, hogy még fát sem készítettek be, nekem kellett kimennem 39 fokos lázzal a röpködő mínuszokba. Amikor nem vagyok beteg mindig én fűtök, mivel a földszinten van a kazán. Mikor ő volt beteg hajnalban keltem, hogy ne fázzon. De most jó neki is melegedni rajta.

Melyikünknek adnátok igazad?


2014. dec. 30. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Anyósok már csak ilyenek :) Egy fedél alatt nem lehet velük meglenni! Külön kell költözni ha lehet és kulcsot nem adni neki! :P
2014. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

Nem bántani akarlak, de komolyan azon rágózol, hogy reklamált az orvos miatt, meg nem hordott be fát?

Itt nem az a kérdés, hogy kinek van igaza, nyilván a szüleid elviszik dokihoz a gyereket, ha szükséges, hanem arról, ha ilyen bagatell dolgokon felszívod magad, akkor nagyon rossz életetek lesz egy fedél alatt.

2014. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Bocs, de nekem is az ugrott be, hogy olyanok vagytok, mint az ovisok. Az egyik megsértődik a semmin, aztán azért sem segít, a másik meg azon pattog, hogy kinek van igaza.

Nem lenne egyszerűbb megbeszélni? Ha meg az anyósod tényleg ilyen ovis szinten van, akkor nem tudsz mit tenni, tök mindegy, kinek van igaza.

2014. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az anyóssal foglalkozni ennyi. Nem tudtok külön költözni? Írtad, hogy 2 évig anyudéknál laktatok, most meg anyóséknál?
2014. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyikőtöknek sincsen

pont olyanok vagytok mint két óvodás ...

2014. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi elfogadom.
2014. dec. 30. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Senkinek sincs. Ti laktok anyóséknál, szívességet tesznek nektek, hogy engedik, szóval nyelnetek kell. Vagy költözni. Az egy dolog, h odaköltöztetek, de az nagyon gáz, hogy oda vállaltatok gyereket, most szívhatjátok egymás vérét.
2014. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!