Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez milyen rajz...

Szerintetek ez milyen rajz egy hétévestől?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 4. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hasonlokkal lettem dijazott ennyi idosen paint brush versenyeken. 17 evesen elmentunk egy ismerosunkhoz a rajzaimnal aki az iparmuveszetin tanit sajnos o azt mondta ha oda akaroj bejutni kb 6 eves korom ota rajzsuliba kellett volna jarni. azt mondtak latjak a tehetsegem de nincs mogotte tudas.

igy aztan nem lettem grafikus sem. titkarnokent dolgozom, ma mar nem rajzolok.

tanittassatok rendesen, ha ezzel szeretne foglalkozni; de nem is ertem miert kerdezel itt, a ferjed biztosan latja van e realis eselye ha szakmabeli szeretne lenni.


egyebkent kutfobol rajzolta? vagy keprol?

2015. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jo, es szerintem nem baj,ha szamitogeppel is rajzolgat. Nekem kezugyessegem nulla, szamitogeppel viszont nagyon elvezem a kepszerkesztest, a munkam is ehhez kapcsolodik. Tamogatsd benne, ez a tudas neki kesobb is jol johet.
2015. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves, vidám, aranyos. Kissé túl felnőttes, túl megtervezett. Talán másolta valahonnan?
2015. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Sematikus, fantáziátlan (másolt?), ijesztő. A maci egyedül ünnepel a sok egyforma lufi között, körülötte idegesítő, agresszív cikkcakkok.

Tesója van? Ügyesen kezeli a gépet, de több mozgás és társas kapcsolat, kevesebb képernyő kéne neki.

2015. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!