Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó tapasztalat, ötlet wc-re...

Jó tapasztalat, ötlet wc-re szoktatásra?

Figyelt kérdés
3,5 éves a kisfiam. Gyakorlatilag szobatiszta, de a kakit csak a pelusba hajlandó. A nyáron már elég jól haladtak a dolgok, de mióta óvodás egyre rosszabb, már szólni se szeret, csak látom, rajta, hogy kell neki. Néha az eleje bemegy a gatyóba is. Sose voltam vele erőszakos, nem volt erőltetve a dolog, de májusra várjuk a kistesót, és jó lenne, ha őt már nem kellene pelusozni. Tapasztalt anyukák van valami ötletetek?

2015. jan. 5. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem 2,5 éves a kisfiam de nekem is ugyan ez a problémám ma csinálom elöször azt hogy eldugtam az összes pelus hogy ne lássa és moindtam neki apa majd vesz másikat de elfogyott, lehet igy rávezetem de nem biztos proba szerencse... mondj neki olyankoat amiket szeret de csak ritkán kap nálunk például ilyen ajándékos tojásmég a nyerő de drága ezért ritkán kap meg nem is kell minden nap édesség. mondtam neki hogy kap tojást ha bele kakil a bilibe, remélem ma sikerül mert egyszerüen nem akarja ugyanugy mint a tiéd :(
2015. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!