Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves fiúnak szülinapi...

Két éves fiúnak szülinapi ajándék ötlet?

Figyelt kérdés
van már egy 4 éves bátyja így autók,matkolók,dömperek,autópályák,játékszerszámok,matchboxok tömkellege van már itthon!És ötletem meg nincs...kérlek segítsetek!

#zgth
2015. jan. 6. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Futóbicikli, nálunk az a befutó!
2015. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

mi egy márkás kondicipőt vettünk neki, mert arra volt szüksége.

de mesekönyv, vagy valami kézségfeljesztő puzzle mondjuk..

2015. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Futóbicikli még nem érdekli még a motorozást is pár hónapja tanulta meg,de amúgy van a nagytesótól futóbringa!

2015. jan. 6. 18:35
 4/12 A kérdező kommentje:

milyen az a kondicipő???

mesekönyv szintén van ezer ráadásul novemberbe a nvnapjára is azt kapott kettőt is!

Kirakók tömkellege is van itthon!sajna nem érdekli!

2015. jan. 6. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Lego duplo, rajzasztal, mágneses rajztábla, ágynemű, pizsama, szánkó.
2015. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha szereti a lufikat akkor mindenkèppen csinàltatnèk neki egy óriàsi lufi, akedvenc àllatàval, mesehősèvel kb. egy 80 cm-eset az màr elèg nagy.

Mi a 2 èvesünknek hàzikót vettünk, kartonhàz, ki is lehet színezni. Imàd bunkizni úgyhogy ez az ajàndèk telitalàlatos volt.

A lakàs tele volt rakva girlandokkal, rengeteg lufival. Ja az èn fiam lufimàniàs.

Bogyó babócàs tortàt csinàltam neki. Vettem 250 ft-èrt buborèkfújót, imàdta a buborèkokat összecsapkodni, akkoràkat kacagott.

Nagy sikogatàs volt annyira örült mindennek. Főleg a lufiknak.


Mi meg elègedettek voltunk a fèrjemmel hogy milyen gyönyörű napot varàzsoltunk a kicsikènknek.

2015. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
egy nike cipőt vettünk neki. semmi extra. nagyszülők játékot vettek, én ezért nem éreztem azt hogy nekem is azt kéne, ezért vettük a kondit.
2015. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bartos Erikának van verseskötet gyüjteménye (5), az én két évesem imádja a képeket és a verseit.

Duplo, play mobil, sátras alagút, autóparkoló, autócsúzda, mágneskönyv, mágneses rajzoló.

Élmény:babaszínház, vonatozás, játszóház, gyerekwellness, gyerekkoncert.

Nehéz a Dunába vizet hordani, ha már megvan mindenük akkor ne még egy tárgyat vegyél neki, hanem pici vmit amit becsomagolsz és vigye el a család vhova szórakozni.

2015. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Amiket a két éves kisfiam szeret: lego duplonak a kreatív auto szettje, sátor ( imád benne bújkálni ),mágneses rajztábla, kisgyerekeknek való nyomda, gyurma, mega blocks építőkockák. Ezek teljesen lefoglalják :-)
2015. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 porcukormókus ***** válasza:
2,5eves kisfiam es 3,5eves kislanyom van. Karacsonyra kaptak egy pedalos traktort utanfutoval (tesco, 11e volt kb) Most ez a meno nalunk, kozosen is egesz jol eljatszanak rajta; a nagy 'vezeti' a traktort, es huzza kicsit, aki ul az utanfuton. Meg ki-be pakolnak belole..
2015. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!