Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatom 2 éves + 3 hónapos...

Adhatom 2 éves + 3 hónapos kisfiamnak az alábbi házi immunerősítőt?

Figyelt kérdés
25 dkg mézet összekeverünk 10 dkg préselt fokhagymával és 4 citrom levével. Naponta 1 evőkanállal fogyasztunk belőle, megfázás, egyéb betegség esetén lehet növelni az adagot.

2015. jan. 8. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha korábban már bevezetted a mézet. Ha még nem, akkor ne ekkora adaggal nyiss...
2015. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mivel ehet már mindegyiket külön-külön is nyugodtan adhatod , csak neki ne egy evőkanállal, hanem csak egy kiskanállal adnék belőle :) (én is csináltam pár éve:) )
2015. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, kapott már mindegyikből, teáját is megpakolom mézzel mostanában, mert nagyon gyakran meg van fázva. Augusztus óta szinte folyamatosan (1-2-3 hét nyugalmi idővel köztük..). Már most másodszor lázzal is jár neki.

Igazából a fokhagyma miatt kérdeztem, nem nagy adag-e neki ez.

Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 8. 11:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Hú ez jól hangzik !!!!!!!


Nekem 2 èves a fiam. Lehetne adni neki is??


Ezt a misét honnan vetted? Hol hallottad? Hatàsos?

2015. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ààà idióta èrintőkèpernyő!!!!!!!!!!


Bocsi elírta a gèp, nem misèt akartam írni hanem mixet

2015. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából a facebookon osztotta meg egyik ismerősöm a méz és citrom keverékét, hogy milyen jó többek között az immunrendszerre, de másra is. És mivel csakis természetesen szeretném erősíteni neki, így utánanéztem és ezt találtam.:)

Mindenképp meg fogom próbálni. Hogy hatásos-e, még nem tudom, arról az egyik előző hozzászólót kell megkérdezni, de remélem..

2015. jan. 8. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
én voltam az előző hozzászóló aki pár éve megcsinálta :) őszintén szólva a mi családunkba (lekopogom) nagyon ritkán beteg valaki, tényleg max egy kis nátha vagy köhögés télen, de ennyivel át is vészeljük (gyerekek is) hogy ennek ellenére miért is adtam? talán legfőképp a fokhagyma miatt, mert annak van a legtöbb jótékony hatása a szervezetre, és a citrom elveszi a fokhagyma szagot (tehát nem érezni rajtad hogy ezt ettél reggel :) ) igazából hogy most mennyire volt arra hatással, hogy nem lett beteg különösebben senki a családban nem tudom, hisz ahogy írtam amúgy is ritkaság nálunk...
2015. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
még annyi hogy adhatod persze a 2 évesnek is, ha már adtál neki minden alapanyagát külön-külön :)
2015. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, én meg is csináltam, és valami baromi erős a hagymától.:D

Remélem a fiam azért megissza majd, reggelente tervezem neki adni.

2015. jan. 8. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Én méz, citrom, reszelt gyömbér keveréket szoktam alkalmazni, az is nagyon hatásos, azt mondjak igy egyutt az influenza ellenszere. Es még finom is, habár kisgyereknek lehet hogy tul csípős lenne a gyömbér miatt.
2015. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!