Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, van itt olyan akinek...

Anyukák, van itt olyan akinek csúnya a pocija szülés után? Nekem csíkjaim is vannak és megnyúlt a bőröm, semmi önbizalmam, takargatom magam, rosszul vagyok ha látom magam, nem tudom elfogadni. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (az enyémnél tuti nem csúnyább a hasad, bár ez nem verseny, tudom). Nem csak csíkom van (több, mint ép felület), de két műtéti hegem is megnyúlt, és lóg a hasam, mint egy üres zsák.


Sokat gondolkodtam rajta én is, mit lehet tenni, sok lehetőség nincs.

1. hasizmot helyére mozgatni, sporttal, súlyfelesleg leadásával

2. plasztikai sebésszel helyretetetni


Én megbékéltem vele (a páromat soha nem is zavarta). A kistesó(k) pedig még tuti rontanak majd rajta. De eljött az a pont az életemben, amikor már nem irányít a külsőm. Megtaláltam a testi-lelki egyensúlyom, megteszem amit tudok, kihozom a maximumot belőle, de beletörődtem, hogy ilyen vagyok, ez is én vagyok. Minden változik, így a testem is.

2015. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na pont így vagyok, ahogy te! Első szülés után 5 évig zavart, takargattam, utáltam, gyűlöltem.. nézegettem menyiért lehetne plasztikáztatni (a megnyúlt bőr ugyebár), aztán terhes lettem a másodikkal, megszületett és azóta valahogy beletörődtem. Egyéb megoldás nincs. Vagy elfogadod, vagy ha már nem akarsz több gyereket és ki tudod fizetni plasztikáztatod.
2015. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én 26 éves vagyok, nem vagyunk már együtt a fiam apukájával, alakulóban van egy kapcsolatom éppen, a fiam apja anno nem foglalkozott vele, őt sem zavarta, de most hogy megismerkedtem mással.... :(
2015. jan. 12. 11:26
 4/11 A kérdező kommentje:
És az enyém is nagyon csúnya, összegyűrődik a bőröm a köldökömnél, de rossz ezt így leírni...
2015. jan. 12. 11:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Szembe kell nézni vele, hogy ez genetika is. Nem tehetsz róla. Egy anya teste más, mint egy fiatal lányé.

Itt egy képsorozat a valóságról: [link]

2015. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonló, bár a csíkokat megúsztam.

Viszont a köldököm fölött szét van nyílva az izom,a köldököm körül pedig laza a bőr. Ha mellette megnyomom egy ujjal, kifordul a köldököm.


Plasztikai sebészet megoldás lenne, ki is tudnám fizetni, de ezt kizárólag csípőcsonttól-csípőcsontig tartó hosszú heggel tudják megoldani. Hiába jó a sebgyógyulási hajlamom, ilyen áron nem szívesen vágok bele.


A nőgyógyászom (sebész is) az izomra azt mondta, hogy edzéssel javítható. Tervezem, hogy elmegyek plasztikai sebészhez is, hogy legalább ő is mondjon szakvéleményt. Akit ismerek, tudom, hogy nem beszél rá műtétre mindenáron, így is alig tudja tartani az iramot a páciensekkel.

2015. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csunya de a sport sokat segit.
2015. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokat segíthet ez is: loveyourbelly.hu
2015. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

oké hogy segít a sport, de a bőrömön nem segít

nem?

2015. jan. 12. 12:34
 10/11 A kérdező kommentje:
max ha lemegy a pocakom, akkor meg még gyűröttebb lesz a bőröm, nem?
2015. jan. 12. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!