Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesem kb fél éve minden...

4 évesem kb fél éve minden nap csak nyúlbogyókat kakil, miért lehet ez, és van valamilyen készítmény, ami javítana az állagán és DM-ben, Rossmannban kapható?

Figyelt kérdés
Kb ennyi idővel ezelőtt voltunk gasztro-n és mondták, hogy semmi baja, azóta többet iszik, mert régen nem nagyon ivott, mégis rendes volt a kakija. Gyümölcsöt is eszik, bár lehet, hogy amiatt, hogy ovis és ott ugye nem az egészséges táplálék a legfőbb szempont...
2015. jan. 12. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk tejallergia okozta a szorulást. Egyébként megpróbálhatod a szilvalekvárt, tamarinlekvárt, mindne nap 2 deci frissen facsart narancslé sok rosttal.
2015. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Nem is tudom, mióta, nagyon régóta, már az számított nála normálisnak. Aztán egy betegség miatt antibiotikumot kapott, amitől elkezdett menni a hasa, és a doki tanácsára elkezdtem adni neki ProKid probiotikumot. Ugye ez nem olyan, mint a normaflor pl, ez por állagú, íztelen, adnak hozzá kis mérőkanalat, minden nap egy kis mérőkanálnyival belekevertem a reggeli kakaójába. Egy havi adag van egy dobozban (kb 2500 Ft), mehet neki minden áldott nap. Nálunk ez teljesen megszüntette a problémàt. Már több, mint egy hónapja elfogyott a ProKid, de a széklete teljesen rendben van, minden nap délután megy a wc-re, azóta egy bogyót nem láttunk. :) azelőtt a pocakját is sokszor fájlalta, az is megszűnt!! Szerintem a Normaflornal es hasonlóknál sokkal többet ér, én nagyon ajánlom!!
2015. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt hol lehet kapni?
2015. jan. 12. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát asszem csak gyógyszertárban... Legalábbis én ott vettem, de az az igazság, hogy sem dm-ben, sem rossman-ban nem kérdeztem, hogy ott lehet-e. Szóval érdemes rákérdezni szerintem.
2015. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!